cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

kremni gel

clock-img

15.06.2010, 20:28

clock-img

smokyhawk

pencil-img

228

ok,vem da je sam reklama, pa da najbrž sploh nebo delovalo,ampak sem v nosečnosti fasala ogromno strij pa sem se mazala ko nooooora in sem si misla zdej to pitayo kupit,sam piše da ni za doječe mamice...pa me zanima če ktera ve zakaj naj nebi bilo in če je ktera jo uporablajla ali pa kak podoben izdelek....

vsak dan pa redno telovadim pa imam vsaj 5 obrokov na dan,ampak strije ne gredo stran....user posted image

vsako mnenje je dobrodošlo ker sem obupana,z dragim greva čez 2 meseca na morje mene pa groza v kopalke it....user posted image

clock-img

15.06.2010, 20:29

clock-img

Volga

pencil-img

9346

IZVIRNO SPOROČILO: smokyhawk

ok,vem da je sam reklama, pa da najbrž sploh nebo delovalo,ampak sem v nosečnosti fasala ogromno strij pa sem se mazala ko nooooora in sem si misla zdej to pitayo kupit,sam piše da ni za doječe mamice...pa me zanima če ktera ve zakaj naj nebi bilo in če je ktera jo uporablajla ali pa kak podoben izdelek....

vsak dan pa redno telovadim pa imam vsaj 5 obrokov na dan,ampak strije ne gredo stran....user posted image

vsako mnenje je dobrodošlo ker sem obupana,z dragim greva čez 2 meseca na morje mene pa groza v kopalke it....user posted image



lahko vsak dan eno kremo ponucaš, pa ne bodo šle stran. to je pač spomin na nosečnost.

clock-img

15.06.2010, 20:40

clock-img

hubi

pencil-img

1346

Strije bodo zbledele, izginile pa ne. Če jih boš posončila, se bodo hitreje posvetlile.

clock-img

16.06.2010, 12:00

clock-img

Isabellabina

pencil-img

1624

Ne zapravljaj denarja za maže ,ker strije ostanejo para siempreuser posted image  ,tako kot je že Volga napisala,so en spominček na user posted image ...ampak kaj češ,tako pač je ne pomaga ne prehrana ,ne maže,ne telovadba,sčasoma malo obledijo,postanejo take srebrne progice.....žal smo vse ,ki smo jih dobile v nosečnosti deležne za zmeraj

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem