cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

kravje mleko

clock-img

09.06.2010, 12:47

clock-img

rožica2

pencil-img

187


mojemu sinčku bi počasi začela uvajat kravje mleko,pa me zanima da mu ga ne dam takoj namesto Am ,ali ga lahko zmešam med am in koliko,ali mu kr dam kravje mleko-razredčeno ali ne?in zanima me še ,če je alpsko mleko tudi treba razredčit?

clock-img

09.06.2010, 12:50

clock-img

AnciM

pencil-img

1222

Jaz sem mojemu kar nadomestila eno flaško AM s kravjim. Prvi teden sem mešala pol pol z vodo. Ker ni bilo problemov, sem drugi teden zamenjala kar vse obroke - ko mi je pošla zaloga AM. Mešala samo s tretjino vode. Tretji teden mu pa tudi redčila nisem več. Sem pa dajalo domače mleko. Bi pa verjetno alpsko tudi tako uvajala.

_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

clock-img

09.06.2010, 13:04

clock-img

rožica2

pencil-img

187


a AM pa ne smem mešati z kravjim mlekom?

clock-img

09.06.2010, 13:06

clock-img

kristinaj

pencil-img

3311

jaz sem našima začela nekje pri 7,5 do 8m uvajat alpsko mleko. nekje pri teh m sta začela tudi večerjat tako, da se mi je zdelo nesmiselno delat gres z am ali pa polento, čokolešnik tako, da sem uporabila kar alpsko in sta sprejela brez težav. za flašo sta imela pa še vedno am do enega leta..


alpskega nisem redčila, ne vem kako mu misliš dat... lahko tudi zmešaš pol pol in če ni reakcije, mu naslednjič daš kar polno dozo..

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

clock-img

09.06.2010, 13:12

clock-img

Kimmi

pencil-img

147

Sicer bi ti jaz priporočila prej pomursko mleko kot alpsko. Je alpsko eno najslabših. Še bolje pa če imaš možnost domačega mleka ali mleka iz mlekomata.
JAz bom sicer mojemu šele zdaj začela uvajati mleko, do sedaj sem vse delala z AM, bo pa najprej začela z pirejčki in podobno...

Da bi se mešal z AM še nisem slišala, ne vem pa ali ima to sploh kak smisel. No ja konec konce je Am tudi iz kravjega mleka, tako da PO MOJE narobe ne bi smelo biti. No včaih so jim ga na začetku mešali z vodo in jaz imam tudi tak namen....

clock-img

09.06.2010, 13:14

clock-img

rožica2

pencil-img

187


jaz sm mu mislila dat namesto am zjutraj in zvečer

clock-img

09.06.2010, 13:16

clock-img

rožica2

pencil-img

187

ja mislim mu dajat domače mleko,sam domače mislim da je bolj mastno kot alpsko,zato sprašujem kako ste ga redčile in kako dolgo

clock-img

09.06.2010, 13:20

clock-img

vesna_b

pencil-img

2145

za začetek bi jaz dala samo zjutraj - oz tako smo mi začel, za vsak slučaj, če bo kaka reakcija.
dodajala sem približno 1/3 vode, pa tudi to kmalu ne več...

clock-img

09.06.2010, 13:20

clock-img

Kimmi

pencil-img

147

IZVIRNO SPOROČILO: rožica2


jaz sm mu mislila dat namesto am zjutraj in zvečer



Če do sedaj še ni pil navadnega mleka, bi vsaj jaz to naredila bolj postopoma. Najprej par žličk, potem pa več. Je le po mleku nekako največ reakcij (čeprav načeloma, če jih po AM ni, naj jih tudi tako ne bi bilo). Saj če je kaj se tudi po parih žličkah pojavi hitro. Mu pa ne bi takoj kar cele flaške zamenjala, sploh če do sedaj še ni pil drugega kot AM. Pa še dosti bolj "močno" je to mleko od AM. Ali jogurte in skute že je?

clock-img

09.06.2010, 13:21

clock-img

rožica2

pencil-img

187


ja jogurte navadne mu dam z kakim sadjem,skute nemara pa je blo vse ok

clock-img

09.06.2010, 14:14

clock-img

kristinaj

pencil-img

3311

daj mu najprej pol deci za pokušat in če ni reakcije mu naslednje jutro lahko komot daš 2 deci alpskega... baje je najboljše od planike kobarid a traja le par dni tako, da na zalogo ne moreš kupovati..

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

clock-img

09.06.2010, 15:23

clock-img

Katy78

pencil-img

3275

Jaz nisem začela postopoma, ampak je dobil od danes na jutri flaško navadnega kravjega mleka, nič razredčenega ali mešanega z AM pa ni bilo nobenih težav.

clock-img

09.06.2010, 17:45

clock-img

K_a_t_i

pencil-img

5246

Predlagam, da mu ga daš najprej v pire ali špinačo. Šele nato kar vso stekleničko.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

clock-img

09.06.2010, 20:31

clock-img

AnciM

pencil-img

1222

Rožica lahko ga mešaš z AM, če bi ga rada. Moja prijateljica se je tako lotila uvajanja KM. Meni je bolj ležalo redčenje z vodo. Je pa tudi vse odvisno od tega koliko je star. Kar sem prej napisala, sem jaz počela pri 6m. Če je pa star eno leto in nima do sedaj nobene reakcije, mu pa daj za zajterk čisto mleko (ni pretežko, če je dovolj star in ostalo že je). Potem boš pa videla.

_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

clock-img

10.06.2010, 08:08

clock-img

rožica2

pencil-img

187


star je 8mesecev

clock-img

16.06.2010, 00:07

clock-img

lananai

pencil-img

3613

Jst sem na začetku malo mešala kravje in AM. Okrog 10 mesecev je začala piti samo še domače kravje mleko. Alpsko baje ni OK, ker je preveč prečiščeno. Meni je pediatrinja rekla, da to mleko še za nas ni dobro. Je pa rekla, da ga otroku komot dajem npr. na morju, da mi ni treba komplicirat. Nisem pa nikoli mešela z vodo... no, razen AM praška, haha! user posted image

clock-img

16.06.2010, 00:09

clock-img

lananai

pencil-img

3613

IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj
baje je najboljše od planike kobarid a traja le par dni tako, da na zalogo ne moreš kupovati..



Ja, to je baje dobro, ker ni predelano, je sveže. Mi kupujemo to, če nimamo možnosti priti do domačega mleka.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem