cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

korencek

clock-img

26.02.2008, 16:09

clock-img

15.7.

pencil-img

341

nas mali ima 10 tednov in sem slisala da mu lahko ponudim zlicko korencka za probat, a mu res lohk?

_____________________________

...18.12.2007 sva postala presrečna starša najinemu čupavemu Klemnu..

clock-img

26.02.2008, 17:15

clock-img

sandra85

pencil-img

5983

kje pa si to slišala?
GH nej bi se začela počasi uvajat pri 4. mesecu
ita pa ne bo sprejel še drugega okusauser posted image
ti ga kr lepo še doji, nič še ne rabi drugega


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

clock-img

26.02.2008, 17:22

clock-img

Anonimen

Jaz mu ne bi dala, sicer pa... Vsak svoj šef. user posted image

clock-img

26.02.2008, 17:44

clock-img

valči

pencil-img

2344

Naša pupa je stara 4 mesece,pa še ni okusila ničesar,razen mleka.Jo še pono dojim in nimam namena v bližnji prihodnosti ničesar dodajat.

Pri prvem otroku user posted image sem začela z 5.5 meseci,pri drugem otroku user posted image ,pri 4 mesecih,sedaj pri tretjem se mi nikamor ne mudiuser posted image

Če imaš željo in voljo,vprašaj pediatra,kaj meni.Jaz ne bi.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

clock-img

26.02.2008, 17:54

clock-img

annie

pencil-img

1049

Mi smo stari 5,5 meseca in smo šele prejšnji teden začeli z GH...10 tedenski dojenček, po moje je to zelo, zelo prekmalu.

clock-img

26.02.2008, 20:09

clock-img

15.7.

pencil-img

341

drugace ga ne dojim ze cca 13 dni. saj jas bi sam probala. drugace pa mali od moje frendice, (1m starejsi) ze je od cokolade, juhe,..


_____________________________

...18.12.2007 sva postala presrečna starša najinemu čupavemu Klemnu..

clock-img

26.02.2008, 20:11

clock-img

Anonimen

A se hecas user posted image

clock-img

26.02.2008, 20:12

clock-img

Lunc_a

pencil-img

1258

mah rajši mu daj zrezke v omaki pa pečen krompiruser posted image

clock-img

26.02.2008, 20:14

clock-img

BlackyMouse

pencil-img

268

Saj ne misliš resno??? user posted image user posted image

_____________________________

Biti ljubljen pomeni več, kot biti bogat, kar pomeni biti srečen..

clock-img

26.02.2008, 20:15

clock-img

BlackyMouse

pencil-img

268

IZVIRNO SPOROČILO: 15.7.

drugace ga ne dojim ze cca 13 dni. saj jas bi sam probala. drugace pa mali od moje frendice, (1m starejsi) ze je od cokolade, juhe,..



OMG user posted image user posted image user posted image Fajn, potem bom mojemu 7 mesečniku dala kar vse, celo pekočo hrano, o super user posted image




_____________________________

Biti ljubljen pomeni več, kot biti bogat, kar pomeni biti srečen..

clock-img

26.02.2008, 20:15

clock-img

Anonimen

WTF?!?! user posted image

clock-img

26.02.2008, 20:26

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: 15.7.

drugace ga ne dojim ze cca 13 dni. saj jas bi sam probala. drugace pa mali od moje frendice, (1m starejsi) ze je od cokolade, juhe,..




A ti bi samo probala, a res? Mogoče se ti zdi da imaš zajca, ampak ne rabiš imet poskusnega zajčka. Sicer pa hvala bogu da si vsaj vprašala prej, če bo to kaj pomagalo tvojemu otročeku...bog pomagaj no.


Pa pozdravi frendico, reči naj pride kaj sem.

clock-img

26.02.2008, 21:03

clock-img

poka1

pencil-img

229

IZVIRNO SPOROČILO: Lunc_a

mah rajši mu daj zrezke v omaki pa pečen krompiruser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

26.12.2007 smo dobili Ažbeta 57cm,4710g
23. 3. 2009 smo dobila Ulo 53cm. 3940g

clock-img

26.02.2008, 22:46

clock-img

sandra85

pencil-img

5983

IZVIRNO SPOROČILO: 15.7.

drugace ga ne dojim ze cca 13 dni. saj jas bi sam probala. drugace pa mali od moje frendice, (1m starejsi) ze je od cokolade, juhe,..


user posted image user posted image user posted image DAN DANES JE PA RES LAHKO VSAKA MATIuser posted image
kar je pred 4. mesecem je prezgodaj! to lahko vprašaš vsako P!!!


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

clock-img

27.02.2008, 11:23

clock-img

Solero

pencil-img

466

Ko boš ugotovila, da je otrok po običajnem hranjenju še lačen, takrat bo čas za dodatno hrano. Do dopolnjenega 4. meseca naj bi bilo to le mleko (ja, včasih so res dajali že prej, danes pa predlagajo drugače in čez nekaj let bodo verjetno pogruntali še kaj novega, pa nič zato). Potem pa le veselo na korenček.

clock-img

27.02.2008, 11:38

clock-img

melani99

pencil-img

217

IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

IZVIRNO SPOROČILO: 15.7.

drugace ga ne dojim ze cca 13 dni. saj jas bi sam probala. drugace pa mali od moje frendice, (1m starejsi) ze je od cokolade, juhe,..


user posted image user posted image user posted image DAN DANES JE PA RES LAHKO VSAKA MATIuser posted image
kar je pred 4. mesecem je prezgodaj! to lahko vprašaš vsako P!!!



kar je prehitro- je prehitro. Ti svetujem, da se ne ravnaš po tej tvoji frendici, bolje res, da tukaj gor vprašaš in upoštevaš nasvete od uporabnic, ki so izkušene mamice in res znajo svetovati (ti povem iz lastnih izkušenj)

_____________________________

Pošlji MALIBORCI (brez presledka!) na 1919 in podari 1 € Društvu za prezgodaj rojene otroke Maribor.
Velja za Si.mobil-ove uporabnike.

clock-img

27.02.2008, 14:11

clock-img

Ronči

pencil-img

1314

Pa kaj res nisi prebrala niti ene knjige ali članka preden se odločiš dat dojenčku trdo hrano??? Upam, da si se vsaj malo izobrazila preden si se odločila imet otroka... še za vozit avto je potrebno naredit izpit...pravzaprav za vse v življenju, tudi pri otroku ni drugače.

clock-img

27.02.2008, 23:52

clock-img

kšpela

pencil-img

1098

moj nasvet je da pocakas saj do 4 meseca starosti.ne prehitevaj stvari bos vidla vse bo se prehitro prislo.

clock-img

27.02.2008, 23:56

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image user posted image DAN DANES JE PA RES LAHKO VSAKA MATIuser posted image



In zakaj je potrebno zgrazanje zaradi enega korencka user posted image

clock-img

28.02.2008, 00:06

clock-img

sandra85

pencil-img

5983

IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

IZVIRNO SPOROČILO: 15.7.

drugace ga ne dojim ze cca 13 dni. saj jas bi sam probala. drugace pa mali od moje frendice, (1m starejsi) ze je od cokolade, juhe,..


user posted image user posted image user posted image DAN DANES JE PA RES LAHKO VSAKA MATIuser posted image
kar je pred 4. mesecem je prezgodaj! to lahko vprašaš vsako P!!!


zgražanje je zaradi tega!


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem