cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

kopanje v morju po porodu

clock-img

23.07.2007, 12:56

clock-img

janapan

pencil-img

823

sem 6 tednov po porodu in naslednji teden se odpravljamo za par dni na morje. na pregledu po 6 tednih še nisem bila ker je moja g na dopustu in ga bom imela šele čez en mesec. Ker poač grem na morje bi seveda rada tudi plavala...kaksne so vase iuzkusnje, kdaj so vam dohtarce dale zeleno luč za to...lp 

clock-img

23.07.2007, 14:11

clock-img

fra

pencil-img

19

jaz sem 7 tednov po porodu in sem včeraj plavala v morju in ne čutim nobenih posledic,

clock-img

23.07.2007, 14:13

clock-img

ally1

pencil-img

460

mislim da greš lahko brez problemov v vodo, saj si tisto ta hudo krizo dala že skozi.

_____________________________

http://soncekmatic.moj-album.com/

clock-img

23.07.2007, 14:35

clock-img

Anonimen

Takoj po pregledu pri 6-ih tednih.

Tistega prvega skoka v morje se še danes spomnim, tako mi je pasal user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image . Kot bi iz mene potegnil vso utrujenost. Priporočam!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem