cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

kopanje

clock-img

15.11.2006, 21:23

clock-img

Anonimen

ali se lahko po porodu kopam v banji (jaz)... me zanima ker res nimam blageuser posted image  ne vem za ka....ali je kakšna meja...sm bla pa tud šivana...

clock-img

15.11.2006, 22:19

clock-img

Nyah*

pencil-img

1972

Meni je patronazna rekla, naj se vsaj prvih 40 dni po porodu cimbolj merkam, kar pomeni, cimmanjkrat umivat lase, se namakat v banji, izpostavljat mrazu, prepihu, hodit ven (bila je zima), ipd. Priporoceno je le tusiranje, šive veckrat na dan, kot najbrz ze ves.

Po mojem je bolje, da zaenkrat v banji, polni vode, se ne sedis.

clock-img

16.11.2006, 14:19

clock-img

sisi80

pencil-img

248

Če si bila šivana, je bolje, da  vsaj 6 tednov počakaš. Bolje je večkratno tuširanje, po šivih s hladno vodo, če zdržiš. Potem pa nekaj časa kratke kopeli samo enkrat na teden, pa ne preveč vroče. Zaradi bakterij.

clock-img

17.11.2006, 11:14

clock-img

najina pikica*

pencil-img

993

ja svetujejo,da se naj nebi namakali v vodi cca mesec dni oz vsaj toliko časa kolikor imaš čiščo...

clock-img

17.11.2006, 17:24

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem