cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

kontracepcijske tabletke

clock-img

20.06.2007, 13:14

clock-img

metka84

pencil-img

74

Pozdravljeni!Imam eno vprašanje!16 maja sem prvič dobila menstruacijo po porodu,a ta mesec je še ni,ker pa vem da je lahko zelo neredna po porodu,me zanima kako naj jemlem tabletke ko bom dobila naslednjo menzo ali se bo s tabletkami ciklus urediluser posted image Že vnaprej hvala.

< Sporočilo je popravil Nyah RR -- 21.6.2007 8:18:12 >


_____________________________

Ta prava nagajivka

clock-img

20.06.2007, 15:23

clock-img

BaByGiRl

pencil-img

430

Kako naj jih jemlješ,..odvisno katere imaš...ene se jemljejo 1 dan menstruacije ane 5 dan....če pa se bo uredilo je pa spet težko odgovorit...večinoma se jim. Nekatere pa imajo še bolj vse na glavo obrnjeno ali začnejo krvaveti,...se pravi kar na par dni...
tudi jaz čakam na menstruacijo, ampak na prvo. Bomo videli, kaj bo
Lp, L

clock-img

20.06.2007, 17:02

clock-img

metka84

pencil-img

74

Imam logest.Saj vem kak se jemlejo samo me zanima če jih lahko jem ko bom dobila menzo,ker pač še ni redna menzauser posted image

_____________________________

Ta prava nagajivka

clock-img

21.06.2007, 12:10

clock-img

ema79

pencil-img

553

jst sem jih začela jest (imam cilest) prvi dan, ko sem dobila prvič menstruacijo. Naslednjič je bila takrat, kot bi morala biti. Se s stabletkami vse uredi.

_____________________________

Življenje je lepo....

clock-img

23.06.2007, 11:35

clock-img

metka84

pencil-img

74

Hvala za odgovor.

_____________________________

Ta prava nagajivka

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem