cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

konizacija

clock-img

11.12.2008, 15:19

clock-img

catalina

pencil-img

47

Zanima me kako poteka konizacija ali boli in pa koliko časa si dejansko v bolnici, ali je narkoza nujna???
Kaj pa dojenje, saj še dojimuser posted image 3 mesece, na pomoč....

clock-img

12.12.2008, 08:37

clock-img

NTS

pencil-img

155

Jaz sem šla v bolnišnico v sredo dopoldan, prespala, v četrtek so mi pod narkozo naredili konizacijo, v petek pa sem šla domov.
potem pa je bilo dva tedna počivanja doma in 8 tednov nič kopanja v banji in nič sex -auser posted image .

Kako pa je z dojenjem pa se pozanimaj.
Bolelo me pa res ni nič.

lp
nts

_____________________________

Naši Nikiti se je pridružil bratec Patrick ! ! !

clock-img

12.12.2008, 08:42

clock-img

Pupsika

pencil-img

3596

Jst sem imela konizacijo januraja letos, prvi dan je sprejem, drugi dan operacija in tretji dan , če je vse ok lahko greš domov.

Ni paa nujno, da je konizacija izvedena z narkozo. Jst se ful bojim narkoze in jo slabo prenašam zato sem se zmenila za spinalni blok .
Men je bilo super, po operaciji sem se ful dobro počutila, samo malo hecen občutek  je, ker ne čutiš sp. del telesa ampak tudi to kmalu izveni.

Za dojenje pa žal ne vem.


Srečno!

< Sporočilo je popravil Pupsika -- 12.12.2008 8:43:44 >


_____________________________

You know you`re awesome when people you don`t even know hate you.

clock-img

12.12.2008, 08:47

clock-img

resnično srečna

pencil-img

2115

konizacijo sem imela konec septembra...prišla v bolnico zgodaj zjutraj, pred tem se hčerko podojila...potem so me uspavali in opravili...tisti dan sem še ostala notri...naslednji dan sem bila odpuščena...

hčerkica je takrat imela 5 mesecev...prvi podoj po narkozi sem si spumpala...in zavrgla...nato pa normalno dojila naprej...

nočne obroke sem si vnaprej pripravila in zamrznila tako da ji jih je dal mož (preko noči namreč ni smela ostati z menoj)...jaz sem se ponoči zbujala na 3 ure in si črpala mleko...

dojim normalno še sedaj...

če želiš še kako informacijo pa piši...

pip

G.


_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

clock-img

16.01.2009, 16:11

clock-img

leopoldina

pencil-img

1

Pozdravljena,

gleda na to, da bom imela verjetno tudi sama konec meseca konizacijo ali pac nek poseg zaradi slabega PAP-a, me zanima kako si potem resila problem z dojenjem. Sama imam tudi 3-mesecnega fanticka, ki ga polno dojim. user posted image
Hvala lepa za odgovor in lep vikend zelim

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem