cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

konec dojenja- bulica v dojki!

clock-img

16.05.2009, 14:49

clock-img

posh

pencil-img

1282

Pred kakšnim tednom sem nehala z dojenjem. Dojke so se že prej precej zmanjšale in pred kakšnimi tremi tedni sem opazila majhno bulico. Bila sem prepričana, da bi to lahko bila mlečna žleza, ki še ni poplnima usahnila. Zdaj me zanima, če je katera to tudi opazila pri sebi in je kar izginilo. Vem, da mi boste prvo kot prvo svetovale obisk h G, ampak me vseeno zanima. Hvala in LP.

clock-img

19.05.2009, 16:04

clock-img

koala

pencil-img

5539

Jaz sem bulico opazila med dojenjem in najprej mislima enako kot ti, no ker se tudi po dojenju ni nič spremenilo sem zacvikala in šla k g, Na žalost ni izginilo samo ampak sem morala nehat dojit, potem pša so mi odstranili to bulico, samo pri meni je bila kar konkretna (3 x 4cm).
Mogoče bi vseeno šla se pokazat.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

clock-img

19.05.2009, 20:56

clock-img

TiaSara

pencil-img

867

Jaz sem že dosti prej opazila bulico, pa sem dojila, dokler pač sem, potem pa sem šla na punkcijo in se je izkazalo, da je kar bila mlečna žleza, ki pa je dolgo vztrajala.

clock-img

19.05.2009, 21:10

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem