writing-img

konec čišče, zdaj pa kri?

clock-img

02.08.2005, 12:56

clock-img

Grascakinja

pencil-img

2003

Točno na 1 mesec po porodu, 1 teden po tem, ko je popolnoma prenehala čišča, me je presenetil krvav izcedek iz nožnice. Pravzaprav ne izcedek, čist kri je, redka in svetlo rdeča. Pomislila sem, da bi bila to lahko že menstruacija, pa vendar je sumljivo redka. Poleg tega mi od včeraj iz nožnice sem ter tja uide nekaj zraka, podobno vetrovom. Meni se to zdi ful čudno. Je še katera doživela kaj podobnega? Naj se grem pokazat?

clock-img

02.08.2005, 13:13

clock-img

urši77

pencil-img

621

Vsaj pokliči in povprašaj:)

Za M se meni zdi kar malo prezgodaj, saj se sluznica še ni imela časa obnovit do tiste faze, ko je dovolj sluzi za odluščenje oz. M

LP

clock-img

02.08.2005, 13:56

clock-img

kaj@

pencil-img

346

pri meni je bilo čisto isto po prvem porodu,krvavitev je trajala par dni,ni bila to M,ker sem kasneje vprašala G,je rekel da se to še čisti,po mojem brez panike

clock-img

02.08.2005, 14:30

clock-img

lex

pencil-img

6532

Čišča lahko traja do 6 tedno ali še dalj. Včasih je že ni več, pa spet pride, ker je v bistvu celjenje rane - tam kjer se posteljica priraste na maternico. Po moje še ni za paniko.

clock-img

03.08.2005, 11:58

clock-img

Anonimen

Ej, Pupa :rozica:

Pri meni je bilo čist isto za vikend :zmeden:
Taka čist vodena kri, a ne? Sej je minilo :bravo:
Čišče imam pa komaj za vzorec...niti ne vsak dan cel dan, ampak mal dopoldne pol do popoldneva nič, pa spet mal zvečer...

Uživaj :racka:

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem