cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

koliko sira?

clock-img

24.02.2006, 23:30

clock-img

Jessy

pencil-img

6727

Mene pa zanima, koliko sira je priporočljivega oz. dovoljenega na proteinski dan? Nikjer nisem zasledila tega podatka!
HVALA!!!

clock-img

25.02.2006, 00:05

clock-img

taška30

pencil-img

2758

Ja, saj tega podatka res ni nikjer. Mislim, da v navodilih piše 3 večje koseuser posted image  - karkoli že to pomeni.

Mislim, da smo že enkrat govorile o tem in smo nekako prišle na 20-30dag na dan (kosilo in večerja skupaj).

Jaz sem ga na začetku manj, včasih sem si za le potresla (ribanega) po solati ali ga zapekla v pečici na zelenjavi, potem sem pa malo povečala količino, ker ga res obožujem in ga jem skoraj vsak B dan.

Meni se zdi, da bi se ga lahko pojedlo v velikosti, ki je primerljiva enemu zrezku. Ampak se je treba zavedati, da ima sir veliko več maščob kot meso.

clock-img

25.02.2006, 00:21

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Hoj, po Rinini knjižici je za kosilo 10 dag sira, za večerjo 5 dag.
Jaz osebno ponavadi pojem med 10-15 dag za kosilo, večerjam pa ne.

lp

clock-img

25.02.2006, 08:29

clock-img

Jessy

pencil-img

6727

Hm, ja,...no....saj Rinino knjžico imam pa tudi jaz, pa bi res lahko malce pobrskala, kajne? user posted image

Hvala obema za napotke. Se bom probala držati 15 dag na dan, pol bm pa vidla, kako mi bo uspevalo.

clock-img

25.02.2006, 20:08

clock-img

Anonimen

Ma kje 10-15 dag, saj to je le snegov poprh.
Ko jem sir, si ga konkretno privoščim!
Ponavadi za kosilo od 30 do 40 dag, za večerjo pa okoli 30 dag.
Grem v Spar in ponavadi vzamem en masdamer in en s poprovimi zrni - v hladilniku, kjer imajo že narezane sire.
Poprov in pol masdamerja gre že za kosilo, za večerjo pa ostanek masdamerja pa še kaka mocarelca ali/in parmezan.
Je pa res, da jem zraven samo solato ali/in brokoli na pari.

Ko jem sir, si res privoščim. user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem