cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

koliko pojejo?

clock-img

22.10.2004, 12:07

clock-img

zoja

pencil-img

46

koliko ml pojejo vaši otroci pri 1 mesecu?
sama si včasih črpam mleko, zaradi "kontrole",koliko poje naš :angel:.poje tudi do 100 ml, zanima pa me, če je to normalna količina.
pa še tole vprašanje.ali se vedno dojite na točne ure?
hvala za odg.

clock-img

22.10.2004, 12:13

clock-img

dory

pencil-img

8852

Moj mali je pri enem mesecu pojedel od 80-120ml..potem se je tega drzal do petega meseca, vcasih je blo tud manj..zdej pri sestih poje od 140-160ml..cist odvisno je od otrocka..papcamo pa se vedno na tri ure..le redko na daljsi rok :)

clock-img

22.10.2004, 12:17

clock-img

Anonimen

Ja, tam okrog sto je čisto O.K.

clock-img

22.10.2004, 14:50

clock-img

romy23

pencil-img

145

Hoj!

Naš je pojedel prvi mesec tja do 100 ml. Sedaj pa poje od 100-160 ml ali več.
Je res da se je prvi mesec premalo zredil in sm si mogla izčrpavat, a se pri nas ni to kej dosti obneslo. Smo kr prešli na dodatek, sedaj pa se lepo redi.
Hranim ga ko se prebudi oz ko je lačen, lahko je to na 2 uri, lahko pa tudi na 4 ure. Je pa tudi že 7 ur skupaj prespal, je pa pol vse nadoknadil.

Lepo se mejte!

lp romana

clock-img

22.10.2004, 17:36

clock-img

kimi

pencil-img

3836

moj je pojedel 60-90 ml

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem