cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

koliko gosto

clock-img

23.09.2009, 21:27

clock-img

PC Baby

pencil-img

1385

Jutri začnem sinetu dodajat in sicer riževo kašico zvečer pred spanjem (po navodilih P), poleg polnega dojenja seveda.

Zato bi prosila da mi poveste koliko redka mora biti ta kašica: kot sadni sok, kot kremna juha, kot redek pire...??? Zanima me pa še koliko tega naj pripravim, glede na to, da bo to jedel prvič? Za 2-3 žličke ali 15-20?

Sorry če sta vprašanji butasti, ampak nimam feelinga.

A mi lahko kakšno instant riževo kašico posebej priporočite glede na vaše izkušnje?

clock-img

23.09.2009, 21:31

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Riževe kašice so itak vse iste, nima veze katera firma.
Za prvič mu naredi čisto malo in boš vidla, kako mu bo šlo. Pa jaz sem že od začetka z žlico dajala, nič v flašo.

clock-img

23.09.2009, 21:50

clock-img

PC Baby

pencil-img

1385

Se opravičujem, zdaj sem videla, da sem postala na narobe forum, ampak vseeno vas prosim za vaše izkušnje. Hvala! user posted image

clock-img

23.09.2009, 21:52

clock-img

PC Baby

pencil-img

1385


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Za prvič mu naredi čisto malo in boš vidla, kako mu bo šlo. Pa jaz sem že od začetka z žlico dajala, nič v flašo.



Ampak a si čisto redko naredila? Tako, da jo bla kot malo zgoščeno mleko, ali kot redka kašica?

clock-img

23.09.2009, 22:51

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Ne, že od začetka delam kot kašico, ampak redko. Samo ni pa ful tekoče.

clock-img

24.09.2009, 08:59

clock-img

PC Baby

pencil-img

1385

OK, hvala.

clock-img

24.09.2009, 12:06

clock-img

kristinaj

pencil-img

3311

jaz sem dajala od milupe, samo zmešaš z vodo. najprej naredi malo za enih par žličk in naj bo gosto kot redek pire, če je preredko mu bo uhajalo iz ust, če bo pregosto ne bo mogel požirat.... boš hitro ugotovila kako vama paše.....

nič niso butasta, smo vsi imeli taka vprašanja... :=))

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem