cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

koliko dobile nazaj po ločevalni?

clock-img

26.04.2006, 08:19

clock-img

poliloni

pencil-img

623

Eno vprašanje za vse, ki ste hujšale po ločevalni - Koliko ste po končani dieti dobile nazaj??? Gotovo je šlo kaj gor, ko st začele normalno jesti....Upam, da ne gre preveč!

clock-img

26.04.2006, 08:30

clock-img

Bubamaraa

pencil-img

6822

Ko sem nehala hujšati po ločevalni sem se zredila 1kg in to v treh mesecih...



_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…


clock-img

26.04.2006, 08:37

clock-img

hariba

pencil-img

1387

2 kg, shujšala sem pa 14 kg v treh mescih. S tem, da sem se pa odrekla poznim večerjam ostankov, ki so ostali za mojimi otroki in kar je bil tudi poglaviten vzrok, da sem se tako zelo zredila.

clock-img

26.04.2006, 08:48

clock-img

mala maja

pencil-img

3204

shujšala sem okoli 9 kg pa sem nazaj dobila 2 kg. Pa nič ne pazim kaj jem sam da ne jem po 8 uri zvečer.

clock-img

26.04.2006, 09:56

clock-img

taška30

pencil-img

2758

Jaz sem shujšala 10 kil in sedaj sem v mesecu dobila nazaj 1,5kg (v bistvu že prvi teden po končani dieti in zdaj stoji). Moram pa rečt, da se čisto nič ne pazim, pojem ogroomno čokolade in v glavnem nepravilne kombinacije kosil in večerij.
Edino kar je, je to, da dopoldne jem le sadje ali nič. Verjetno me to rešuje.user posted image

clock-img

26.04.2006, 10:06

clock-img

Anonimen

v štirih mesecih 2 kili. Čisto v redu.

clock-img

26.04.2006, 10:14

clock-img

molierka

pencil-img

46

pozdravljene !
jaz bi vas pa vprašala kakšna ločevalna je to ?
prosim za odgovor





































clock-img

26.04.2006, 10:15

clock-img

Teya

pencil-img

1051

svaka vam čast!!!!! user posted image user posted image user posted image

zdaj mi je kar "malo" nerodno povedat user posted image user posted image user posted image , ampak jaz sem to dieto delala že 3x in čist vsakič dobila čist vse nazaj user posted image user posted image user posted image   je pa res, da sem po 90ih dneh enostavno pozabila, da ta dieta sploh obstaja....nisem jedla sadja za zajtrk, mešala sem svega in svašta in živela popolnoma brezskrbno kar se tiče hrane (beri: jedla vse, ne glede na uro, ne glede na količino user posted image ) no, jedla sem tako, kot je zame normalno user posted image  oz. kakor sem jedla pred dieto.....

ne znam povedat v kolikšnem času sem dobila vse nazaj, saj se tudi vagala nisem ničuser posted image , sem pa vsako pomlad, ob novem štartu diete imela vedno isto izhodiščno cifro.....

nočem vam vzet poguma, kot vidite sem ena redkih!!!!! user posted image user posted image user posted image

mogoče pa le ni tako neumno, se po 90ih dneh še malo držat discipline in ne nadoknadit vse za nazaj, kot sem to počela jaz user posted image user posted image user posted image

SREČNO!

clock-img

26.04.2006, 10:38

clock-img

Anonimen

Jaz še vedno v glavnem ločujem, tako da se nisem nič zredila, kvečjemu še kakšno kilo ali dve ali tri ali štiriuser posted image  izgubila. Od konca diete je 4 mesece.

Še za molierko:
http://www.zdravniski-nasveti.net/?nStran=aktualno&nov=diete&nid=3

< Sporočilo je popravil Splišni -- 26.4.2006 10:40:08 >

clock-img

26.04.2006, 11:05

clock-img

njelci

pencil-img

283

waw,  waw in še enkrat waw,user posted image user posted image user posted image to bi blo pa super, če bi ostali kg. super motivacija za tiste, ki jo oz jo še bodo držale.
Jst se namreč tudi bojim, da mi bo po dieti šli kg hitro nazaj gor... jst sem jo tudi že 2x držala, pa je šlo vse nazaj goruser posted image user posted image user posted image , je pa res da se nism držala tega da bi potem še 3 mesece jedla za zajtrk sadje in pa jedla sem vse- mešala, in ob katerikoli uri, tako da upam da je bilo to krivo....zdej pa bom bolj pazljiva!!! bomo vidli rezultat. po mojem tudi to mal pomaga, ker moja mama je po dieti še ful časa jedla za zajtrk sadje in se ni nč zredila oz zanemarljivo malo.
VELIKO USPEHA VSEM!
LEP POZDRAV

clock-img

26.04.2006, 11:33

clock-img

molierka

pencil-img

46

in koliko si izgubila kilogramov

clock-img

26.04.2006, 12:15

clock-img

Anonimen

Lani sem z ločevalno dieto shujšala 6kg ( bi več, če bi se strogo držala diete, pa se nisem). Po koncu diete sem shujšala še 2kg pa nisem hujšala namerno....
Se pravi, da sem shujšala 8kg vse skup v pol leta.Do novega leta (se pravi 6 mesecev po dieti) sem težo držala.... od takrat naprej pa sem pridelala 2kg zaradi sladkarij.

clock-img

26.04.2006, 12:40

clock-img

molierka

pencil-img

46

in kakšen je tvoj recept za hujšanje kaj jesti , piti?user posted image user posted image

clock-img

26.04.2006, 12:47

clock-img

Anonimen

Recept za hujšanje?

Ojej.. ne vem če ti bom znla pomagat. Nimam lih izkušenj z dietami.
Moja najuspešnejša dieta je bila, ko sem se zavestno odločila, da ne bom jedla čokolad (drugih sladkarij skoraj ne jem) in da ne bom večerjala. V 6 mesecih sem shujšala 10 kg, in sem potem težo obdržala 2 leti.

Je pa odvisno od posameznika. Jaz lahko načeloma veliko pojem pa se ne bom zredila, če ne bo vmes sladkarij, čokolad itd.
Ene pa sam hladilnik povohajo pa se jim že pozna....
Moraš odkrit svoj način prehranjevanja, ki ti ustreza.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem