cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

kolcanje

clock-img

15.05.2008, 12:40

clock-img

KRTR

pencil-img

134

ojla,

moj mali sonček je star 14 dni in ga nenehno kolca.. veliko se sicer napenja in si po moje zmatra trebušček in potem sledi kolcanje?  Kaj mi svetujete?

lp
j

clock-img

15.05.2008, 12:45

clock-img

Solero

pencil-img

466

Lahko mu probaš dat za pit (dojko ali flaško), samo ni nujno, da bo pomagalo. Malo ga mogoče privzdigni, sicer pa navadno mine samo po sebi.

clock-img

15.05.2008, 13:06

clock-img

buček

pencil-img

143

oh naša je kolcala do cca 4m vsak dan vačkrat... včasih je pomagalo da sem ji dala za pit oz. podojila , včasih pa je minilo samo od sebe.... sedaj pri 6 m pa se ji kolca enkrat na teden ali pa tudi to ne.

clock-img

15.05.2008, 13:56

clock-img

kristinaj

pencil-img

3311

tudi naši se je ogromno kolcalo, jih ne moti in niti ne boli..... prisloni ga z glavco na ramo, lahko mu ponudiš čaj ali prekuhano vodo..... z meseci mine :=))

clock-img

15.05.2008, 14:27

clock-img

KRTR

pencil-img

134

hvala .....bom poskusila kar z čajem!

lp
j

clock-img

15.05.2008, 21:24

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Jaz sem jo podojila, če se ji je kolcalo. Ravno toliko, da se je odžejala in je ponavadi potem nehala kolcat.
Čaja in vode pa še ne rabi, če je polno dojen.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem