cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ko je konec dojenja..

clock-img

29.05.2010, 10:47

clock-img

mini86

pencil-img

6050

evo ne dojiva se že en tedenuser posted image kokr da ni nikol meu joškice v ustihuser posted image

no zanima me koliko časa je rečmo "nevarnost" mastitisa..
zdj bom probala bit brez blazinic, čeprav tud prej nisem mela filinga da bi kaj kapljalo ven..najbol bi mi blo grozn da bi kje bla in bi mela une kolobarje če bi mi slučajno kej vn prtekl..




_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

clock-img

29.05.2010, 12:01

clock-img

Urska09

pencil-img

1067

A misliš, da sploh je nevarnost mastitisa? Po mojem ne. No, odvisno koliko si prej dojila. Naša se je nehala dojiti čez noč, pred tem pa se je samo še zjutraj in zvečer. Pa ni bilo nobenega problema. Niti kapljica mleka ni stekla več ven.

clock-img

29.05.2010, 12:52

clock-img

mini86

pencil-img

6050

IZVIRNO SPOROČILO: Urska09

A misliš, da sploh je nevarnost mastitisa? Po mojem ne. No, odvisno koliko si prej dojila. Naša se je nehala dojiti čez noč, pred tem pa se je samo še zjutraj in zvečer. Pa ni bilo nobenega problema. Niti kapljica mleka ni stekla več ven.



ma ne vem, zato pa vprašamuser posted image pomoje ne..sam zihr je zihr..
pa predno sva nehala se je dojil samo zvečer in pa zjutri..no če temu lahko rečemo dojenje..je blo bolj crklanjeuser posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

clock-img

29.05.2010, 13:45

clock-img

eva1

pencil-img

4835

Ne, ne bo mastitisa..če boš mela pa trde prsi pa malo pod vroč tuš in pomasiraj..jaz sem 2x lepo odstavla okol 1 leta..

clock-img

29.05.2010, 14:27

clock-img

mini86

pencil-img

6050

IZVIRNO SPOROČILO: eva1

Ne, ne bo mastitisa..če boš mela pa trde prsi pa malo pod vroč tuš in pomasiraj..jaz sem 2x lepo odstavla okol 1 leta..



zdj mam rečmo mehke..učasih se nekje notr začut blaga bunkica, dragač pa ni nč drgač..

ne vem mal sm si bolj zakomplicirano prestavljala tole nehanje dojenja in mi je zato mogoče čudno k se nč ne dogajauser posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

clock-img

29.05.2010, 19:18

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Če si ga postopno odvadila od dojenja, ni nevarnosti mastitisa. Če si pa iz danes na jutri pa lahko pride. Jaz sem obe nehala postopoma in ni bilo nikoli nič. Če boš imela polne prsi, si jih stuširaj pod hladno vodo večkrat na dan.

clock-img

29.05.2010, 20:12

clock-img

mini86

pencil-img

6050

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Če si ga postopno odvadila od dojenja, ni nevarnosti mastitisa. Če si pa iz danes na jutri pa lahko pride. Jaz sem obe nehala postopoma in ni bilo nikoli nič. Če boš imela polne prsi, si jih stuširaj pod hladno vodo večkrat na dan.



ja u bistvu sva se dojila zjutri na eni strani in zvečer na drugi..potem sem pa samo nehala..ne vem kako bi bolj postopno lahko


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

clock-img

29.05.2010, 20:18

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Ja, moja mlajša recimo se je več dojila, no veliko se je tudi cartala. Tako da sem v nekaj dneh zmanjšala tako kot ti na zjutraj in zvečer, pol pa en dan nič več. To sem misla.

clock-img

29.05.2010, 20:21

clock-img

mini86

pencil-img

6050

ok pol nau panike..sicer pa mislm da če ga zdj v enem tednu nism dobila ga tud nam

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

clock-img

29.05.2010, 20:23

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Neee, ne boš. Dobila bi v parih dneh, recimo v treh dneh, če bi mela mleka res tako veliko. 

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem