cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

knjigobube

clock-img

05.09.2008, 20:09

clock-img

tanjusi

pencil-img

3353

ne vem če spada sem ,no ampak me vseeno zanima, če kdo ve, iščem stran na internetu podatke o knjigobubah pa nič ne najdem, mi je malo čudno ,a kdo ve kje naj iščem 

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

clock-img

05.09.2008, 20:15

clock-img

takero

pencil-img

61

če se ne motim so knjigobube oblika bralne značke v osnovnih šolah v nižjih rzredih,prav tako jo imajo v šolah s prilagojenim programom...

clock-img

05.09.2008, 21:37

clock-img

frutka_

pencil-img

7433

Knjigobube so spadale pod založbo EPTA. Založba pa je šla "cugrunt". Ne vem, če še bodo letos.

clock-img

06.09.2008, 13:17

clock-img

tanjusi

pencil-img

3353

za projekt smo se pri nas še dogovarjali nisem pa vedela da je epta šla...., zato nisem našla o tem projektu, samo ne vem kako se bo potem to izvajalo...

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

clock-img

06.09.2008, 22:30

clock-img

frutka_

pencil-img

7433

Boste pa imeli Palčka bralčka. Je veliko lažje in prijaznejše za starše. S Knjigobubami je kar veliko dela. Tudi doma.

clock-img

10.09.2008, 22:57

clock-img

Jurca

pencil-img

11

Nekaj menda bo, ker mi je ravnateljica posredovala tel. št. kontaktne osebe. Jutri pokličem in poročam, kaj bodo rekli.

clock-img

18.09.2008, 15:49

clock-img

mojcaziga

pencil-img

1897

IZVIRNO SPOROČILO: Jurca

Nekaj menda bo, ker mi je ravnateljica posredovala tel. št. kontaktne osebe. Jutri pokličem in poročam, kaj bodo rekli.



Je kaj novega?

Tudi nam je bilo nekaj rečeno, da naj bi zopet bila, ampak,........

lp, Mojca

clock-img

18.09.2008, 20:53

clock-img

tanjusi

pencil-img

3353

ja mi se bomo menda prijavli ena vzgojiteljica je že kontaktirala z tistimi ,ki imajo to čez, tak da stvar še obstaja.

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

clock-img

06.09.2011, 14:40

clock-img

ultraviolet23

pencil-img

2

Mogoče sem malce pozna (no, kar za cela tri leta user posted image ), vendar ti morda vseeno pride prav podatek, da je letos projekt Knjigobube zopet aktiven po večini slovenskih šol in vrtcev.
Malo sem 'poguglala' in dobila njihovo spletno stran http://knjigobube.si/, kjer se dobi vse informacije o Knjigobubah, tudi kontaktni podatki, če vas še kaj zanima.

Mislim, da je super, da je tak projekt znova prisoten tudi pri nas, v Evropi je tak način izobraževanja že nekaj vsakdanjega, torej naj ga bodo deležni tudi naši otroci.


Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem