cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

knjige za 3 letnike

clock-img

11.01.2012, 09:09

clock-img

josephine27

pencil-img

2570

Katere knjige radi berete svojim 3-4 letnikom? Rada bi kupila kako novo knjigo primerno za to starost. Trenutno beremo Mišk Tip in je dolžina in vsebina ravno prava.


_____________________________


clock-img

11.01.2012, 09:15

clock-img

lily32

pencil-img

1064

Medvedek gumbi išče pot domov, Zajček skokec, tudi kake klasične pravljice že pridejo v poštev

clock-img

11.01.2012, 09:20

clock-img

scorpiogirl

pencil-img

1096

Čebela Adela in vse ostale iz te zbirke so zakon user posted image Pa Mali vran (tudi zbirka več pravljic - luštne zgodbice), A veš koliko te imam rad, Zmaj Direndaj, Piko dinozaver ... malo je tudi odvisno od tega, koliko časa je mali pripravljen poslušat, naš bi kar sedel in sedel user posted image pa tako, kot je napisala Lily32, klasične pravljice tudi že lahko (pri teh je baje dost važno, da eno in isto pravljico bereš več dni zapored - da otrok že ve, da dobro zmaga; ker te klasične pravljice so itak zmer mal tud "grozne")

_____________________________

Ni nam dolgčas :)

clock-img

11.01.2012, 13:58

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

uh, smo jih in jih še preberemo toliko, da iz glave vem sam za Frančka, hehe ker ga imam ravno tule pred sabo. Drugače pa me hodimo v knjižnico in pogosto si kar sami zbereta, malo pa tudi jaz pobrskam.

clock-img

11.01.2012, 18:39

clock-img

kajajaka

pencil-img

3539

Pri nas kar vztrajamo na klasiki:
Zvezdica Zaspanka, Rdeča Kapica, Trnuljčica, Sneguljčica, Sapramiška, Pekarna Mišmaš, Maček Muri, Mojca Pokraculja, Obuti Maček...
Pa tudi vse verzije Frančka user posted image

Kakšne bolj grozne dele pa malo prilagodimo user posted image

< Sporočilo je popravil kajajaka -- 11.1.2012 18:40:03 >

clock-img

24.01.2012, 10:26

clock-img

Paštetka

pencil-img

7346

Kakšne bolj grozne dele pa malo prilagodimo



svetlana Makarovič je enkrat napisala, da ni pravljice in zgodbiice, če se kaj hudega ne zgodi. user posted image
mi nič ne izpuščamo, naj se pripravita, da je život čupav i dlakav user posted image

clock-img

24.01.2012, 11:37

clock-img

josephine27

pencil-img

2570

Hvala za predloge. Nekaj jih sicer že poznamo nekaj jih pa še bomo. Sicer pa sem nekako proti prirejanju pravljic tako da bomo s tistimi "ta groznimi" še kako leto počakali user posted image .

_____________________________


Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem