cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

klima v avtu

clock-img

21.05.2006, 17:10

clock-img

čaki

pencil-img

1009

zanima me koliko imate nastavljeno temperaturo v avtomobilu??
neve, če to paše pod ta forum..user posted image user posted image user posted image

clock-img

21.05.2006, 17:14

clock-img

Anonimen

22 ali 23.

clock-img

21.05.2006, 17:15

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Jaz jo imam redko prižgano. Ponavadi jo prižgem za pet minut, če je avto ful vroč. Dam jo na minimum in počakam zunaj, da se shladi. Drugače pa jo imam poleti tja do 5 stopinj manj kot je zunaj, ker drugače sem takoj prehlajena. Včasih jo pa res sploh ne prižgem, ker mi paše vročina.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

21.05.2006, 17:44

clock-img

skuštrana

pencil-img

7010

5 stopinj manj kot je zunaj.Približno. Ponavadi imam pa kar ugasnjeno, me začne full glava bolet od klime. Razen v tisti full poletni vročini, takrat pa klima obvezno dela..

clock-img

21.05.2006, 21:24

clock-img

cinci

pencil-img

403

ja no mi imamo kar tam okrog 20 naštiman pa je cool,drugač se pa sama ugasne k je avtomatskauser posted image

po občutku je trebauser posted image

_____________________________

Zvezdica Neja 3.11.04
Sonček Andraž 19.12.05

clock-img

21.05.2006, 22:27

clock-img

Anonimen

21 ali pa 21,5, pozimi pa 22°C ali pa 23°C :)

clock-img

23.05.2006, 20:30

clock-img

soncek&luna

pencil-img

1589

jaz imam klimo vedno prizgano, pozimi in poleti... pozimi po obcutku, da me ne zebe, poleti pa kaksne 5-8'C manj kot je zunanja temperatura...

_____________________________

Mami, pika moja!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem