cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

kje v celju praznovati otroški rojstni dan

clock-img

09.05.2007, 08:48

clock-img

superfly

pencil-img

186

Celjanke, prosim za mal pomoči.
Doma imamo pravo norišnico, vse okoli hiše razkopano in mrgoli delavcev tak da no way da speljemo zabavo kje doma, pa iščem kak prostor v celju ali okolici celja z igrali primeren za otroke od 2 - 4 leta in njihove starše, da si pripravimo kak piknik?
To pomeni, da imao tudi žar in dajo zadevo v najem za cel dan.
A obstaja kaj takega? Sicer pa dobrodošli tudi vsi drugi predlogi kje lahko pripravimo zabavo.

Hvala za pomoč,

lps

clock-img

09.05.2007, 09:55

clock-img

Dejča

pencil-img

1332

Na Šmohorju je idelalen prostor, velik travnik, prostori za žar, pečenje, zraven pa še dom, če kaj rabiš. Tudi mi razmišljamo o tem, a šele čez dober mesec in pol.

clock-img

09.05.2007, 11:17

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Na Šmrjaku je nekaj, samo je voda blizu (to mene vedno odvrne pri takih malih, kje mam pa živce, da bom skoz samo to gledala, da mi kir v vodo ne čikneuser posted image ). Lahko najameš pokrit prostor z žarom, za igrala pa ne vem, kako je. Že nisem bila sto let tam okoli.

clock-img

09.05.2007, 11:18

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Aja, dodatek za tiste, ki morebiti ne razumejo - Šmrjak=Šmartinsko jezerouser posted image .

clock-img

09.05.2007, 14:36

clock-img

sisi80

pencil-img

248

Ja, Šmohor je fajn, še igrišče je zraven. Pa gugalnice. Lahko pa tudi Rogla.

clock-img

10.05.2007, 08:31

clock-img

superfly

pencil-img

186

Hvala za pomoč.
Gremo danes na Šmohor pogledat, če bo lepo vreme. Saj se da z avtom čist tja pridit a ne? v 9 m nisem ravno v formi za v hribe user posted image
Šmartinsko je fajn ja, sam je tud mene strah bit s tamalimi ob vodi. Tja bomo šli ko bomo sam ta stari skupaj user posted image

lps

clock-img

10.05.2007, 08:38

clock-img

skuštrana

pencil-img

7010

Šmohor je fajn, samo odvisno koliko ljudi boš imela- po osebi plačaš 500 situser posted image ..Če jih bo veliko se ti nekako ne splača, vsaj meni se ni. Drugae pa ti ponudijo v najem tudi hladilnik, kar je kar fajn.

Drugače je pa po novem do vrha asfalt, tako da nič bat, da boš mogla pešačituser posted image


< Sporočilo je popravil skuštrana -- 10.5.2007 8:40:12 >


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

clock-img

19.11.2009, 21:46

clock-img

zabavazaotroke

pencil-img

25

za otroške rojstnodnevne zabave poglejte na WWW.ZABAVAZAOTROKE.SI

_____________________________

www.zabavazaotroke.si

rojstni dnevi za otroke
varstvo otrok
delavnice
prireditve
počitnice
Božiček, Miklavž

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem