cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

kje v Avstriji kupiti Novalac

clock-img

14.03.2008, 07:42

clock-img

vaney

pencil-img

2581

Zanima me, kje v Avstriji se da ceneje kupiti Novalac, in sicer kje blizu, v bližini Beljaka ali Celovca...in kakšna je cena tega mleka tam

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

clock-img

14.03.2008, 08:44

clock-img

sonccnica

pencil-img

30

Kupujemo ga v lekarni, mislim, da ga drugje ne prodajajo(?), cena za 800g je 10€. Včasih je v Beljaku potrebno kak dan prej naročiti mleko (ga nimajo vedno na zalogi).

clock-img

17.03.2008, 22:49

clock-img

petrcamg

pencil-img

147

Kupiš ga lahko v beljaku: V prvi lekarni na desni strani ga nimajo( je premajhna), dobiš ga pa v Perau Apotheke, ki je malo naprej na levi strani. Mi smo kupili novalac proti krčem. Cena pri nas na Jesenicah je 10,42 eur, tam pa 7,30 eur. Imeli so samo enega, navadnega pa sploh ne. Če želiš mislim da lahko pokličeš in naročiš pa greš potem iskat. Če želiš ti lahko dam številko.

clock-img

18.03.2008, 12:42

clock-img

december06

pencil-img

624

Tudi meni bi prav prišla številka. Prosim, če jo kar napišeš. Kaj se slovensko tudi pogovarjajo? Hvala

clock-img

18.03.2008, 20:11

clock-img

petrcamg

pencil-img

147

Perau Apotheke, tel. št:04242/23529 Villach. tista gospodična, ki nama je prodajala pa žal ni govorila slovenskouser posted image .

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem