cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

kje kupujete novalac v italiji

clock-img

13.04.2011, 18:47

clock-img

keira1977

pencil-img

77

Živjo,

vem da je bilo o tem že napisanega pa vseeno ne najdem. Tiste, ki kupujete v Italiji mleko novalac v lekarni mi prosim povejte kje je najceneje, da se zapeljemo čez ker ne mislim spet porabit celo premoženje za mleko kot pri prvem otroku. Hvala za info že v naprej.

LP S.

clock-img

13.04.2011, 20:32

clock-img

Sa.Ka

pencil-img

327

V vseh lekarnah je ceneje kot pri nas. Pri nas je 400 g škatla dražja kot pri njih 800 g.user posted image user posted image user posted image

clock-img

13.04.2011, 20:32

clock-img

K_a_t_i

pencil-img

5246

Ravno 1 teden nazaj sem na to temo govorila s kolegico - in je do sedaj najcenejši Novolac nabavila v italijanski Ikei (ali pa če sem jo jaz narobe razumela in je povsem zraven ikee kakšna lekarna - to bojo pa punce, ki se spoznajo tak okrog, povedale). Govora je pa bilo o nekih 8€ za 800g.


< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 13.4.2011 20:33:51 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem