cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

kje dobiti meso zajca, kunca, jagenjčka?

clock-img

26.05.2006, 08:47

clock-img

2ursae

pencil-img

4420

smo šli včeraj v Interspar, da bi malemu kupila malce omenjenega meseka, pa so v hladilnikih imeli le pakete po pol kile ali več, kar je za nas odločno preveč, glede na to, da jaz takega mesa ne jem.
Par korakov stran je pa mesar za 20 metrov dolgim pultom samega mesa in guess what - nima ne zajca ne kunca ne jagenjčka user posted image . Samo teletino in svinjino vseh možnih oblik in barv user posted image .

Potrebovali bi le kakšen manjši kos tega mese - kje ve kupujete?

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"

clock-img

26.05.2006, 09:01

clock-img

mateja 26

pencil-img

282

Oj!
Samo po kosih se zajca ne d adobit ,kolikor vem.Kupi celega,ga razkosaj in daj v skrinjo.Drugače pa mogoče tržnica,če si iz Ljubljane(pokrita tržnica).
lp
mateja

clock-img

26.05.2006, 13:10

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Pri nas imamo pa zajce doma. Pa so mi že bljak ratali, ker so bili prevečkrat na jedilniku. Samo je pa zdravo zajčje meso... ni kaj.



_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

26.05.2006, 14:22

clock-img

anckabancka

pencil-img

1710

Moj brat prodaja zajčje meso, ker jih goji doma. Lahko ti dam telefonsko, če te zanima.

Drugače pa tako kot je Mateja rekla, zajca razkosaš in posamezne koščke daš zamrznit, potem pa vzameš ven po potrebi.

clock-img

26.05.2006, 14:42

clock-img

trdozimc

pencil-img

918

Vse sorte mesa dobiš drugače na tržnici v LJ v centru, v pokritem delu, malo naprej od dela v katerem je ribarnica in na vrhu pekarniške prodajalnice, če greš od Prešernovega trga.

clock-img

06.11.2011, 11:51

clock-img

damjan777

pencil-img

1

pri nas doma imamo cistokrvne zajce belgiski orjak pasmo hranimo izklucno z domaco hrano iz vrta
tako da ce koga zanima zajcje meso lahko kontaktira in se zmenimo 041420186 damjan

clock-img

06.11.2011, 12:03

clock-img

Hope2

pencil-img

7572



Madona stara temauser posted image user posted image user posted image user posted image , ste me nasankali s tole reklamo, bemtišuser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 6.11.2011 12:04:42 >

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem