cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

kje dobite...

clock-img

06.01.2006, 11:22

clock-img

cofka

pencil-img

59

.... trenutno še kakšno drugo sadje kot jabolka, banane in hruške. Mi se trenutno trudimo s uvajanjem sadja in zelenjave. Pri zelenjavi nam kar gre, imamo kar založeno skrinjo, sadje pa?!?! Sedaj pri 6 mesecih bi lahko jedli že breskve, naktarine, marelice...  Danes sem sicer moža poslala po kakšen frutek, mi je zmanjkalo idej.

clock-img

06.01.2006, 11:51

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

06.01.2006, 12:42

clock-img

morskadeklica

pencil-img

891

Ne vem, zakaj ne bi jedli sadja iz kompotauser posted image  Mojo je surovo jabolko napenjalo, iz kompota pa ga je oboževala (in ga še zdaj).

Glede tega, kje dobiti še kakšno drugo sadje, pa  ti priporočam, da greš v kakšno trgovino, kjer prodajajo samo sadje in zelenjavo.

_____________________________

Človek mora najprej imeti rad samega sebe, da bi lahko imel rad druge

clock-img

06.01.2006, 12:50

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

06.01.2006, 12:53

clock-img

morskadeklica

pencil-img

891

Aja touser posted image  Kupljenega pa jaz rajši ne bi dajala, je bistveno bolje, ceneje, če kompot skuhaš doma.

_____________________________

Človek mora najprej imeti rad samega sebe, da bi lahko imel rad druge

clock-img

06.01.2006, 16:26

clock-img

sezam

pencil-img

2188

Zamrznjene višnje bi tud lahko dala. Jaz bi ji jih skuhala v kompotu z jabolkom ali hruško. same bodo pomoje prekisle. V Frutku je tud več jabolka kot višenj.

Kar se drugega zmrznjenega sadja tiče. Ga tud lahko daš. Jaz ji dajem borovnice in malin. Sam jih pa vedno zmešam z banano ali pa skuto ali jogurt. Ti kar probaj.

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem