cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

kile dol

clock-img

10.03.2006, 10:08

clock-img

tc

pencil-img

24

pozdravljene,sem cisto nova tukej.sem na dieti 4 dan-sadje.vceraj po OH pa mam danes 1kg vec.user posted image groza.                                                                                                                        

clock-img

10.03.2006, 10:22

clock-img

*pepelka*

pencil-img

1225

To je šele začetek. Saj bo šlo. Morda pa ti bo laže, če se pridružiš Bombam, ki so z hujšanjem pričele 1. marca. Pri njih boš dobila dober nasvet in spodbudo, pa bo šlo.

clock-img

10.03.2006, 10:58

clock-img

katis

pencil-img

975

Ojla tc!

Jaz sem pri bombah, ampka sem začela z dieto 2 dni prej, ker takrat še nisem vedela za ta forum.

Tako imam danes jaz tudi sadni dan. Torej sva na istem ciklusu. Pri bombah sem v skupini, berem pa seveda vse (odločne, solitarke..itd) Vse kar najdeš, ti pomaga.

Danes je tako moj 12.dan in se počutim dobro. Pridruži se nam. Skupaj je lažje. user posted image

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

10.03.2006, 11:17

clock-img

XANA

pencil-img

139

jaz sem pri solitarkah in imam tudi sadni dan in ti povem, da tudi v naši skupini skačejo kile gor pa dol. lahk nas prideš kaj pozdravit, boš vidla da nisi edina s tem problemom. a drainaslim ni pomagu, a?

clock-img

10.03.2006, 11:23

clock-img

tc

pencil-img

24

drinaslim nc ne pomaga.ali ve za sadni dan jeste samo sadje ali tudi zelenjavo

clock-img

10.03.2006, 11:43

clock-img

katis

pencil-img

975

Pravzaprav nso sadni ampak vitaminski dnevi.

To pomeni sadje, pa tudi zelenjava. Čeprav v Rinini knjižici na ta dan pretežno propagirajo sadje, tudi suho sadje. Lahko tudi kakšne oreške (mandeljni, orehi, lešniki, sezam, laneno seme...)

Tako pojem kakšen doma skuhan kompot sladkan z malo natrena (itd.) ter obvezno malo cimeta in limoninega soka, da nima praznega okusa.

Pa kako solato (rukola, zelje ali pa pradižnik in parika).

Ob takem vremenu se mi zdi, da bom mogoče celo kakšno zelenjavno juhico (korenček, paradižnik, paprika, zelje, ohrovt...)

Saj se da.user posted image

Ni user posted image , da nam ne bi ratalo!

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

10.03.2006, 11:49

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Jaz na vsak  sadni dan jem tudi zelenjavo. Ali si skuham zelenjavno juho ali kakšno dušeno zelenjavo, včasih pa si naredim zelenjavo v voku s sojino omako.

Glede kg pa - seveda skačejo gor in dol. Poskusi se vagat vsakih nekaj dni ali celo enkrat na teden, da bodo rezultati bolje vidni.


_____________________________

lp

clock-img

10.03.2006, 12:07

clock-img

janjja

pencil-img

1078

Tc jaz te vabim da se nam pridružiš - Bombam namreč, smo 10 dan na dieti in imamo danes škrob, drugače pa je mislim da KAtis isto na sadju, tako da dobrodošla.user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem