cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

keglove vaje

clock-img

17.07.2007, 08:18

clock-img

mamci

pencil-img

179

punce a vam "spodnja pipca" kej spušauser posted image , meni kar malo, čeprav vsak dan delam keglove vaje. Ni kaj, staram se user posted image

_____________________________

Otrok raste od mleka in hvale.

clock-img

17.07.2007, 10:45

clock-img

Erdbeere

pencil-img

3607

na žalost ja...tudi jaz delam skoz te keglove vaje pa je kr kriza...zdej si bom nabavila eno stvar, ki ti nekaj dela tam spodaj pa bom vidla če bo kaj boljše...je pa kot en vibrator, samo da ti mišice utrjuje, kokr si predstavljam user posted image user posted image

clock-img

17.07.2007, 11:19

clock-img

puncica

pencil-img

9847

Erdberee kaj je to, dej mal bol podrobno opiši in ja tud jaz imam te težave user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

clock-img

17.07.2007, 11:39

clock-img

mia-2

pencil-img

397

Sej to napravo se da ponekod pri ginekologih sposodit.Si pa daš nekakšen "nastavek" v nožnico in potem preko elektrike stimuliraš mišice.Si pa sam reguliraš jakost.Sam pri nekaterih to nima haska.Verjetno pa bi bolj mladim še pomagalo.

clock-img

18.07.2007, 07:07

clock-img

puncica

pencil-img

9847

Kje se to da nabavit?

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem