cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

kdaj začeti hujšati ???

clock-img

08.12.2006, 11:20

clock-img

domci

pencil-img

376

Sem 7 mesecev po porodu in še vedno dojim. Kako je s hujšanjem naj počakam, da neham dojiti ali že lahko začnem hujšati in kako dijeto ste ubrale

clock-img

08.12.2006, 12:00

clock-img

ona

pencil-img

3685

Saj,če dojiš bo itak šlo kaj dol zaradi dojenja!Kakšnih diet pa ni dobro zdaj imet,ker potem ne bo mleko uredu!jaz bi raje še malo počakala s kakšno dieto!Jaz sem šla v nosečnosti 20 kg gor,dojila sem 19 mesecev in brez kakršnekoli diete šla vse doluser posted image

clock-img

09.12.2006, 11:39

clock-img

domci

pencil-img

376

No meni pa so se zdaj kile ustavle in nočejo več jit dol. Sem se pa v nosečnosti zredila za 30 kg no vsaj še 10 jih moram spravit dol, ker tiste hlače pred zanositvijo ne morem več obllečt in mi je kar hudo, da bi mogla celotno garderobo zamenat user posted image

clock-img

09.12.2006, 12:32

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

IZVIRNO SPOROČILO: ona
Saj,če dojiš bo itak šlo kaj dol zaradi dojenja!



Žal smo tudi take srečnice na tem svetu, ki nam z dojenjem ne gre dol niti gram. Ampak res niti en sam samcat klinčev gramčekuser posted image . Po prvem porodu sem kile spravila dol šele po končanem dojenju; zgleda, da bo zdaj tudi tako. Vendarle pa pazim, da se ne nažiram (OK, zadnja dva dni to ne drži ravnouser posted image ) in veliko športam. Bo potem lažje.

clock-img

09.12.2006, 12:35

clock-img

Anonimen

kako dijeto ste ubrale



Zelo redna, kuhana prehrana.

Koristilo dojenčku in mamici user posted image .

clock-img

09.12.2006, 23:32

clock-img

sarazan

pencil-img

968

Živjo!

Jaz sem 9 mesecev po porodu še vedno imela viška kg, čeprav sem polno dojila in še danes dojim. Z 90 dnevno ločevalno dieto uživam vse vrste živil, zaradi česar moje mleko ni nič slabše kvalitete, kot je bilo pred dieto. Tudi moja hčerka je že vso hrano, torej ima pestre obroke in dobi vse potrebne snovi tudi na ta način.

Torej, kljub dojenju sem na dieti in z njo poskušam spremeniti moje slabe prehranjevalne navade ter izgubiti tiste kg, ki sem jih pridobila na račun slabih navad.

clock-img

23.12.2006, 16:24

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

27.12.2006, 21:14

clock-img

sarazan

pencil-img

968

SOncIca, jaz sem z dieto zacela tam okoli 9. meseca po porodu. Cca 6 mesecev po porodu sem počasi izgubljala kg, ampak potem se je pa ustavilo. Ker naslednje 3 mesece ni bilo sprememb, sem se odločila, da se naučim še zdravo prehranjevati.
Upam, da mi bo v teh pol leta (90 dni diete + naslednjih 90 dni, ki tudi temeljijo na ločevanju), to tudi uspelo.

Sama diete ne bi štartala predno bi user posted image  jedel vsaj nekaj goste hrane. Vseeno ne vem, kako dieta vpliva na mleko. Čeprav mislim, da telo že poskrbi, da je primerne kvalitete. Prej bo s teboj kaj narobe, kot da bi se mleko "kvarilo".
Odločiti se boš morala pa sama.

clock-img

03.01.2007, 01:02

clock-img

Allia

pencil-img

251

Tudi moja hčerka ima zdaj 9 mesecev in razmišljam o dieti, ampak so me prestrašili (pediater)da je pri ločevalnih dietah nevarno, da bi otrok kasneje dobil alergijo,saj namreč še polno dojim poleg GHuser posted image Tko da ne vem no. Me je full zamikala 90 dnevna ločevalna dieta, ki sem jo pred porodom enkrat že izvajala in je šlo lepo dol, pa tudi lepo nazaj gor-čez nekaj časa.user posted image

Jaz sem tudi med tistimi, ki z dojenjem kg ne izgubljam.Zredila sem se za 18 kg in jih imam 8kg viška.Sem se odločila, da bom poskusila malo izvajati Montignaca, ampak ne tako strogo.No, pa še 3x tedensko grem po 30-40 min na fitnes.user posted image

Sem opazila Jančika da tudi ti izvajaš svojo dieto kljub dojenju,tako da mislim da se bom držala bolj tvojega recepta. Upam, da bo šlo kaj dol, ker mi gre že pošteno na jetra nositi toliko kg naokrog.user posted image






Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem