writing-img

kdaj ste začele hujšati

clock-img

10.10.2005, 11:40

clock-img

hanita

pencil-img

257

Pozdravljene mamice! Sedaj je že skoraj 3 mesece in pol od dneva d in kili nočejo it dol sami od sebe tudi če polno dojim in so rekli, da če dojiš, da sploh ni problema. Kdaj ste ve začele z dieto in kako je potem šlo z dojenjem? Kaj pa telovadba? Voljo imam za oboje samo bojim se zaradi mleka, vseeno je pikica zdaj na prvem mestu. 

clock-img

10.10.2005, 11:47

clock-img

muki1

pencil-img

7193

Jaz sem počakala do 6 mesecev, ker sem potem začela dodajati. Prvo je otročiček, potrpi še malo. Telovadba pa ni prepovedana.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

10.10.2005, 13:11

clock-img

anne

pencil-img

64

Sama sem začela hujšati 6 mesecev po porodu, čeprav mi je mleka zmanjkalo že po 1 mesecu.
Med nosečnostjo sem se zredila 20 kg. 10 mi je šlo dol kar hitro po porodu , v 2 ali 3 mesecih. Preostalih 10 kg pa mi je ostalo.  Prejšnji mesec sem žačela hujšat, 4-5 kg imam že manj. Še 5 kg pa moram dobiti dol, da bom na isti teži kot pred zanositvijo. Diete se ne držim tako strogo, če se mi kdaj zlušta kaj sladkega to pojem. Jaz si bom vzela čas in lepo počasi hujšala. Sicer pa 4-5 kg v enem mesecu se mi tudi ne zdi tako malo. Sem zadovoljna s sabo in trpim tudi ne preveč.

clock-img

10.10.2005, 14:03

clock-img

Dipsi

pencil-img

32

Jaz sem začela hujšati, ko je bila pikica stara osem mesecev. Trikrat na dan še dojim, pa nimam mleka nič manj kot pred dieto.

clock-img

10.10.2005, 14:29

clock-img

Anonimen

Dojila sem le 14 dni, hujšati sem začela po 6 mesecih.user posted image  Telovadim ne, ker sem prelena.

clock-img

10.10.2005, 21:27

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

Začela sem hujšat pred dobrim mesecem, od poroda pa je minilo skoraj 4 mesece. Vendar še ne bi hujšala, če bi še dojila, tako da ti svetujem, da še vseeno malo počakaš..

Glede telovadbe pa isto kot Blacky user posted image user posted image user posted image

clock-img

10.10.2005, 21:32

clock-img

Marogica

pencil-img

10594

Jaz nisem čisto nič hujšala, ker so šle kile kar same od sebe dol. To zbujanje na 3 ure in zmešnjava bioritma sta bila za moje telo dovolj, da sem v 3 mes imela zopet svoje kile. (iz 85 na 60 kg). Imam pač srečo in dobro prebavo oz presnovo.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem