cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

kdaj ste mu dale juho

clock-img

23.04.2011, 23:22

clock-img

pupika_30

pencil-img

51

Zanima me, pri kateri starosti otroka, ste mu dale za jesti govejo juho?
Naš bo imel 9 mesecev, pa mu je še nisem ponudila, pa me zanima, kdaj ste jo ve?

clock-img

24.04.2011, 08:29

clock-img

m_o_i

pencil-img

3646

okol sestega meseca-z rezanci, ribano kaso in koscki govedine

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

clock-img

24.04.2011, 09:18

clock-img

Izabelina

pencil-img

1911

js mam zamrznjeno govejo juho v vrečkah za led in dam vsakič ko za tamalo kuham, notr eno kocko, namest soli, da ma zelenjava vsaj mal okusa...

tko, da bi pa jedla sam govejo juho pa ne ker jo pač ne kuham (te zmrznjenčke sm mami naročila user posted image )

< Sporočilo je popravil Izabelina -- 24.4.2011 9:19:09 >


_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

clock-img

24.04.2011, 09:32

clock-img

aelail

pencil-img

67

naša jo je jedla prvič pri 6 mesecih.

clock-img

24.04.2011, 10:35

clock-img

eva1

pencil-img

4835

Naš jo je jedel okoli 9-10 meseca pomoje, samo res pa da za njega nisem nič solila, še sedaj zelo malo, pa je ful jedec!

clock-img

24.04.2011, 13:54

clock-img

sanelaa

pencil-img

1016

Okoli sedmega meseca, če ne že prej, ne vem natančno, z veliko zelenjave, z govedino.

Sicer pa nasplošno pri nas veliko jemo juhe, zelanjavne, kokošjo, govejo, brokolijevo, cvetačno, prorovo..........seveda vse pripravim sama...........brez juhe da skoraj ne gre.

clock-img

25.04.2011, 14:56

clock-img

deveta

pencil-img

669

Mislim da sem naši tudi jaz dala okoli 6 meseca. Ko sem juho kuhala sem jo ko je bila kuhana nekaj ven vzela, jo dala v tamale lončke od skute in spravla v skrinjo. Nato sem juho posolila in je bila še za nas. Pri 9 mesecih nisem več delala posebej ampak je dobila našo, slano.
Nisem ji pa same juhe dala. Ponavadi sem jo kar precej zgostila, tako da je papica ratala. Ali sem vkuhala paštico ali riž (tako da je bila skoraj paštašuta ali rižota)... in pogosto še kak košček brokolija ali kako drugo zelenjavo. Tako da je bila ta juha samostojen obrok.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem