cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

kdaj prehod na Aptamil2?

clock-img

04.05.2009, 14:29

clock-img

PetraSkok

pencil-img

202

pozdravljene...mene pa nekaj zanima....imam 3 mesece staro puncko, dajem ji Aptamil 1, na embalazi so napisane merice, kjer pise, da se po 4. mesecu daje 210 ml.

Mene pa zdaj zanima do kdaj sploh se ji daje ta Aptamil 1 - pisem samo po cetrtem mesecu toda DO KDAJ??? Kdaj je potrebno narediti prehod na Aptamil 2????


Hvala vsem za odgovore.

clock-img

04.05.2009, 14:47

clock-img

galt

pencil-img

21

zivjo!

Na aptamilu 2 pise da je od sestega meseca naprej. Tudi jaz sem s šestim mesecem presla na aptamil 2. Sem pa videla da obstajata dve vrsti aptamila 1, tk da ce hoces preverit poglej v trgovini kaj pise za aptamil 2.

clock-img

04.05.2009, 16:43

clock-img

Splišni

pencil-img

2373

Če piše po 4. mesecu, pomeni,d a se prve 4  mesece daje aptamil 1., potem pa 2. Pač ko porabiš škatlo Aptamil 1 takrat enkrat, prešaltaš na dvojko. Ni nujno do dneva biti točen.user posted image

clock-img

04.05.2009, 17:06

clock-img

misa4

pencil-img

637

Po starem se je mleko 2 dajalo po 4 mes. Jaz tudi hčerki pred petimi let. Zdaj so pa prestavi na 6 mesec, P je rekla, da zaradi prepečevanje debelosti. Mleko 3 pa iz 8mes na 12mes. Kje ko še imajo stare zaloge, piše še po tastarem.

clock-img

04.05.2009, 19:44

clock-img

Splišni

pencil-img

2373

IZVIRNO SPOROČILO: misa4

Po starem se je mleko 2 dajalo po 4 mes. Jaz tudi hčerki pred petimi let. Zdaj so pa prestavi na 6 mesec, P je rekla, da zaradi prepečevanje debelosti.



Kako če je pa zadnjič ena napisala, da je razlika med 1 in 2 samo v tem, da je 2 bolj podobno kravjemu mleku, da ni nobene fore v tem, da bi bilo bolj nasitno. Edino če je kravje mleko bolj kalorično.user posted image  Ali pa je una bolj pametna od pediatrov.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem