cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

kdaj pobledijo strije

clock-img

28.02.2008, 19:36

clock-img

vaney

pencil-img

2581

Na koncu nosečnosti sem dobila kar veliko strij (rdeče vijoličnih črt) po celi širini pod popkom. Zdaj sem dober mesec po porodu in me zanima, po kolikem času te strije pobledijo oz. postanejo belo-srebrne?

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

clock-img

28.02.2008, 19:41

clock-img

katja84

pencil-img

33

zdravo!

od mojega poroda je že skoraj 9 mesecev pa so mi strije čisto malo pobledele!

clock-img

28.02.2008, 19:48

clock-img

vaney

pencil-img

2581

toliko časa to traja??? potem pa do poletja najbrž še ne bo dobrouser posted image  zgleda, da se bo treba kar sprijaznit z novimi barvnimi "prijateljicami"user posted image

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

clock-img

28.02.2008, 21:12

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Kolokor se spomnim pri sebi - ne prej, kot poleti

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

29.02.2008, 15:26

clock-img

papica2

pencil-img

102

Jaz jih sicer med nosečnostjo nisem dobila, imam pa nekaj "spominčkov" še iz najstniških let. Kljub temu, da res s časom zbledijo, so žal ti user posted image poleti, ko sem lepo porjavela še bolj vidni, ker so svetlejši od ostale kože user posted image !

clock-img

02.03.2008, 19:46

clock-img

Suzy.

pencil-img

233

Tiste na strani mi NISO pobledele v slabih 4 letih. Pol sem bla pa še enkrat noseča. Ampak zdaj jih z boljšim občutkom "nosim", ker je toliko manj po porodu. user posted image  Še zmeraj upam na čudež.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem