cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

kdaj 1.menstruacija po porodu in takoj naslednja?

clock-img

11.09.2007, 22:51

clock-img

pupa06

pencil-img

95

Hojla!

Mene pa zanima, ko ste dobile prvo menstruacijo po porodu, kdaj ste dobile naslednjo, takoj naslednji mesec ali pa ste imele vmes "pavzo", potem spet ?

Mogoče sem štorasto vprašala, ampak me zanima, ker jaz sem jo prvič dobila 8 mesecev po porodu, ponavadi sem imela vedno full točno (28 dni), zdaj je pa že 33 dni mimo, pa ne vem, če že delam paniko ? Zato me zanima ali ste ve po prvi menstruaciji redno dobivale naslednje ali je bla kakšna pavza vmes (razen nosečnosti user posted image

clock-img

11.09.2007, 23:01

clock-img

eva1

pencil-img

4835

Jaz sem jo dobila prvič 5 mesecev po porodu-potem je prvi mesec prišla z malo zamude..potem je 2 meseca ni bilo...šele ko sem nehala dojit je bila vsaj nekako točna(recimo da je bila na 30-35 dni)!
Sedaj po durgem porodu sem jo dobila po 6 mesecih, potem jo 2 mesecas ni bilo, pol pa spet...uglavnem kr nekiuser posted image

clock-img

13.09.2007, 18:07

clock-img

anckabancka

pencil-img

1710

Dobila sem jo skoraj 8 mesecev po porodu. Druga pa je bila že po 22 dnevihuser posted image . Pred porodi sem jo imela na 28 dni. Upam, da bo ta ritem spet enak.
Aja, pa dojim tudi še...


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

clock-img

13.09.2007, 20:42

clock-img

malička

pencil-img

155

Oj, jaz sem imela dva meseca in pol po porodu čiščo kar močno, potem pa naslednji mesec redno menstruacijo, niti en mesec pavze, mi je moj rekel , fajn da nisi mela 9 mesecev ampak zdaj si v 3 mescih vse nadoknasila, je pa res da sem dojila oz si črpala mleko le dva meseca in pol dokler je trajala čišča, ko se je ta končala tudi leka ni bilo več

clock-img

13.09.2007, 23:07

clock-img

Anonimen

Točno pri treh mesecih sem dobila 1. Druga bo čez slab mesec, če bo normalno

clock-img

13.09.2007, 23:09

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Prvo po 4-ih mesecih, potem čez 23 dni, potem čez 30 dni, potem spet čez 24 in spet čez 34... Ni še redna, pa tudi znake za user posted image  sem že imela. Psiha je delala 100 na uro user posted image  Dojim še zjutraj, zvečer in ponoči. Verjetno se bo uredilo, ko bom čisto nehala dojit.

clock-img

14.09.2007, 00:11

clock-img

pupa06

pencil-img

95

hvala za odgovore
... kolikor zastopim ste po prvi user posted image dobivale normalno naprej vsak mesec, sam da ne točno npr. na 28, 30,... ampak je bila vseeno vsak mesec?

Mene skrbi zato, ker sem imela že eno IMN in ostala brez enega jajcevoda, pa vem da se to lahko ponovi tudi na drugi strani, zato moram biti pozorna.

lp

clock-img

14.09.2007, 15:10

clock-img

Mehičanka

pencil-img

229

Prvo malo manj kot 4 mesece po porodu, potem pa vsako naslednjo redno 1-krat na mesec.

clock-img

18.09.2007, 14:29

clock-img

soncek1997

pencil-img

21

cca 3-4 tedne po porodu in od takrat naprej redno

clock-img

19.09.2007, 12:42

clock-img

lidijad

pencil-img

97

jaz sem jo dobila po 2.mesecih. zdaj pa čakam, če bo kaj ta mesec.

clock-img

19.09.2007, 14:30

clock-img

birdy

pencil-img

5352

Par dni po tem ko se mi je nehala čišča, cca. 1 teden za tem. Kar je zdaj, ko sem sedem tednov po porodu. Mam jst srečo, a ne?user posted image user posted image
Aja, pa še pripisuser posted image : polno dojim!!!!!

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010

clock-img

23.09.2007, 10:42

clock-img

karin412

pencil-img

747

Meni se tudi zdi čudno - komaj sem nehala s čiščo in sem danes dobila izgleda M - pa po 5 tednih!, a je to normalno?

V prvo sem dobila po 8 tednih.

Obakrat sem polno dojila oz. dojim.

clock-img

23.09.2007, 18:27

clock-img

Natali07

pencil-img

549

Jaz sem najprej imela zelo dolgo čiščo. Nato vnetje maternice, tako da sem krvavela skoraj 2 meseca. Ko se je to končalo ni minilo 14 dni in sem dobila menstruacijo. Da jo bom dobila mi je ginekologinja rekla na pregledu, ko je preverjala če je z vnetjem vse v redu. Sem misila no sem pa res srečka vse najslabše me doleti, kljub temu da polno dojim.
Vendar od takrat menstruacije še vedno ni in bo malček čez en teden star 9 mesecev. Noseča pa nisem.

clock-img

23.09.2007, 21:30

clock-img

*anč*

pencil-img

1453

oj!
1.M sem doila komaj 11 mesecev po porodu(dojenje),drugo pa potem po 35.dneh.


_____________________________

Razveseljujeta nas dva sončka; Tristan in Kiara.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem