cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

kava med dojenjem

  
clock-img

28.08.2008, 09:27

clock-img

lili3

pencil-img

467

Zanima me ali tiste, ki dojite spijete kakšno kavico na dan in ali ste opazile da to vpliva na vašega malčka. Moj je star 5 tednov in sem včeraj prvič spila instant kapučino in ni cel popoldan nič spal. Bom probala še brezkofeinsko, pa bomo videli kaj bo, če ne bo pa treba še malo počakati s kavo.

clock-img

28.08.2008, 09:54

clock-img

tabi

pencil-img

718

jst sem oba dojila pa tut kavo sem normalno pila pa ni bilo nič opazit da ne bi spalauser posted image

_____________________________

Moder je človek,ki se uči od drugih.Mogočen je tak,ki je zadovoljen s tem kar ima.Bogat pa je ta,ki prave prijatelje ima.

clock-img

28.08.2008, 09:57

clock-img

hokejistka

pencil-img

905

Tudi jaz dojim in pijem kavo, pa ni na user posted image nič vplivalo. Spijem pa samo eno belo kavo na dan. 

clock-img

28.08.2008, 10:27

clock-img

ursalara

pencil-img

2232

Tudi jaz sem proti koncu mojega dojenja spila kavo pa ni nič kazalo da bi vplivalo na mojo miško in njeno spanje!

_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa

clock-img

28.08.2008, 10:48

clock-img

Anonimen

Jaz sem že v porodnišnici pila kavo. Do njegovega 7.meseca sem popila 1 na dan, zdaj pa dve. user posted image  

clock-img

28.08.2008, 10:55

clock-img

Vrtnica79

pencil-img

6377

Sem pila kavo kot ponavadi in ni bilo sprememb na user posted image . Mogoče res probaj z brezkofeinsko in dodaj več mleka da ne bo tako močnauser posted image



_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

clock-img

28.08.2008, 13:45

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Spila sem eno kavo na dan in je bilo vse ok.

clock-img

28.08.2008, 13:58

clock-img

Majuska

pencil-img

9092

Jaz sem zdaj, ko dojim, prešaltala na Bianko. Ziher je ziher user posted image

_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008

clock-img

28.08.2008, 14:07

clock-img

srki

pencil-img

9222

Pojma nimam, če vpliva, ker je ne pijem. Ti kar rajši pij uno kavo, s cikorjo, bo bl ziher.

clock-img

28.08.2008, 14:08

clock-img

melanija

pencil-img

934

Moj je sedaj star 6 mes in se še vedno dojimo, pa od začetka spijem 2 do 3 kave na dan, res pa je da dam lo več mleka noter, pa nisem opazila nobenega vpliva na ta malega.

clock-img

28.08.2008, 14:22

clock-img

Naja31

pencil-img

5653

Jaz pijem kavo od poroda, zjutraj in popoldan sigurno, pa še kakšno vmes. Nescaffe s sojinim mlekom ali pa belo kavo. Dojenček spi ali pa ne spi, neodvisno od kave.  

clock-img

28.08.2008, 14:45

clock-img

cofek

pencil-img

781

dopoldan spijem 2-3 kave, ker brez njih mi res ni za živet (mam pač prenizek pritisk in mi oči kar skup lezejo), pa res popoldne Neža malce težje zaspi, pa ko zaspi spi cca pol ure. Čeprav zna biti vzrok za nespanje tudi bratec, ki pride popoldan domov.user posted image

clock-img

28.08.2008, 15:06

clock-img

CatJa

pencil-img

5068

Vsako jutro spijem kavo (pravo) z mlekom, mali pa bolj ko ne prespi dneve. Star bo 4 mesece.
Popoldne so načeloma dojenčki več budni kot dop.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

clock-img

28.08.2008, 18:39

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

28.08.2008, 20:23

clock-img

Tisana

pencil-img

1164

Pila kavo, pa je tamala spala non stop user posted image

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

clock-img

28.08.2008, 20:46

clock-img

madasa

pencil-img

287

jaz sem že v nosečnosti prešaltala na brezkofeinski kapučino. Pa me ta tudi "gor drži". Vse je v glavi.Lp

clock-img

28.08.2008, 20:54

clock-img

Pia77

pencil-img

612

Že v nosečnosti se mu je odtrgalo, če sem pretiravala s kofeinom (brcal kot zmešan, visoka frekvenca srca na CTG), pa tudi zdaj ne more spati, če si privoščim kaj kofeinskega. Tako da pijem projo ali pa brezkofeinski Nescaffe.
Po prenehanju dojenja pa spet hektolitri turške kave... :)

clock-img

28.08.2008, 22:26

clock-img

Naina

pencil-img

101

Do 3. meseca sploh nisem pila kave, potem brezkofeinsko, šele potem sem prešla na pravo, kofeinsko kavo. Smo tudi imeli probleme z nespečnostjo, ko sem poizkusila, pa sem se odločila, da ni vredno otroka in sebe matrati.  Saj se potem navadiš na brezkofeinsko.

clock-img

28.08.2008, 23:17

clock-img

karamelam

pencil-img

77

Jaz včasih pijem kofeinsko, včasih brezkofeinsko, pa ne opazim razlike pri moji  user posted image . budna je v vsakem primeru. Kavo včasih pijem tudi zvečer, pa vedno zaspi ob isti uri.
Glede na to da sem bila vedno strastna kofetkarca sem z lahkoto prešaltala na brezkofeinsko - je vseen bl zihruser posted image

clock-img

28.08.2008, 23:38

clock-img

Marogica

pencil-img

10594

SPila sem nekje 3 kave na dan, sicer bolj mile, pa vseeno. Nisem opazila, da ne bi spala, kajti svoje "doze" spanja sta odspala. Vsaki dan.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

clock-img

28.08.2008, 23:50

clock-img

Pandica

pencil-img

5280

Jaz sem tut malo polno dojila pa kavico normalno pila. Ni bilo nič sprememb. Ni veliko spala pa, če sem pila kavo al pa ne user posted image  user posted image
No, zdaj bo stara počasi že 11 mesecev, se še vedno dojima, jaz še vedno pijem kavo user posted image   spi pa še vedno ( skoraj ) nič čez dan user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

clock-img

29.08.2008, 21:47

clock-img

lili3

pencil-img

467

Sem zdaj 2 dni prakticirala brezkofeinsko kavo, pa je normalno spal. Sem pa jaz že v nosečnosti pila brezkofeinsko kavo in pa žitno kavo, tak da ne pogrešam preveč kofeina, ampak se mi je zaluštalo še kaj drugega spiti, kot pa samo vodo in čaj.

clock-img

29.08.2008, 22:56

clock-img

Anonimen

Pred user posted image  sem pila kavo ene trikrta dnevno, med user posted image  in kasneje med dojenjem pa le po eno.

clock-img

30.08.2008, 00:06

clock-img

Pandica

pencil-img

5280

IZVIRNO SPOROČILO: lili3

Sem zdaj 2 dni prakticirala brezkofeinsko kavo, pa je normalno spal. Sem pa jaz že v nosečnosti pila brezkofeinsko kavo in pa žitno kavo, tak da ne pogrešam preveč kofeina, ampak se mi je zaluštalo še kaj drugega spiti, kot pa samo vodo in čaj.




No, super user posted image user posted image pa boste spet spali user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

clock-img

30.08.2008, 00:12

clock-img

frutka_

pencil-img

7433

Spijem po tri kave na dan in mala spi kot klada. Tudi ponoči. Stara je mesec in pol. Pijem bele kave.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem