cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

kava, čokolada in dojenje

clock-img

04.01.2009, 11:45

clock-img

mamaemem

pencil-img

50

Pozdravljene,

polno dojim in dnevno popijem eno vrečko capuccina Jacobs. Mislite da to kaj vpliva na spanje dvomesečnega dojenčka? Kaj pa čokolada?

Hvala za odgovore in lep dan želim!

clock-img

04.01.2009, 12:00

clock-img

AnciM

pencil-img

1222

Jaz pijem pravo kavo in jem čokolado že odkar sem prišla iz P, pa nisem opazila kakih odstopanj med dnevi ko jo popijem in ko je ne.

clock-img

04.01.2009, 12:57

clock-img

Hope2

pencil-img

7572

Sprva nisem jedla nič čokolade in ne pila kave. Kave še zdaj ne pijem, kdaj pa kdaj brezkofeinsko, temno čokolado pa v zadnjih dneh pojem mal več. Malček ravno te dni spi več čez dan kot prej. Ampak za tole ni najbrž kriva čokoladauser posted image

clock-img

04.01.2009, 20:33

clock-img

meeryana

pencil-img

284

Zdravo,

sem kofetarka in sem kavo pila od prvega dne po porodu (ampak ne toliko kot običajno, največ 2 na dan) in sem čokoholik, tako da tudi čokolado jem normalno. Polno dojim in Ela normalno spi. Nikoli ni imela težav zaradi tega.

clock-img

04.01.2009, 20:44

clock-img

zmajaz

pencil-img

5781

No jaz sem pa pri naši user posted image  opazila, da jo po kavi, čokoladi in mleku zvija. En večer sem pojedla cel kup Merci čokoladic in je bil naslednji dan cel dan jok. user posted image  Potem sem rekla, da se bom probala par dni izogibat kave, čokolade in mleka - ker sem nekje prebrala, da je dokazano, da po teh treh zadevah dojenčke rado zvija (seveda pa ne vseh) – in te dni potem ni bilo sledu o kakem zvijanju ali krčih, tako da sem potem te tri zadeve kar za par mesecev ukinila in smo ves čas imeli mir.



< Sporočilo je popravil zmajaz -- 4.1.2009 20:45:26 >

clock-img

05.01.2009, 09:00

clock-img

simin

pencil-img

166

jaz sem pila brezkofeinsko kavo, čokolado sem pa jedla ves čas, pa ne malo...user posted image
pri našem je blo ok., brez posledic in zvijanja.

clock-img

07.01.2009, 16:46

clock-img

poli*

pencil-img

2407

Ja, pravijo, da jih lahko po čokoladi zvija.
Ko sem prišla iz p, sem pojedla ogromno čokolade user posted image , krčke je imela, pa ne vem, če zaradi čokolade. Sedaj je skoraj ne jem več (me je minilo user posted image ), pa ima prav tako kakšen dan krčke.

clock-img

08.01.2009, 22:11

clock-img

caligula

pencil-img

954

jaz pojem ogromno sladkobe in popijem najmanj tri kave na danuser posted image
pa ni nekih hudih krčkov. samo napenjanje zarad vetrov pa še to občasno.


_____________________________

Moj JAŠA je sonček, moj JAŠA je zlat, sladak kot bonbonček, ga vsak ima rad!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem