cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

katero sadje?

clock-img

01.08.2009, 21:08

clock-img

soncica01

pencil-img

278

Dajte mi prosim napisati, katero sadje lahko zagotovo ponudim svoji komaj dopolnjeni 6 mesecev stari punčki (seveda če ni alergična na to sadje)? Do sedaj je lepo jedla kuhane jabke, kuhane hruške in kuhane suhe slive.

- ali je čas, da ji začnem dajati sveže sadje, ker en mesec je ta tri sadja jedla kuhana.


Vesela bom vseh vaših odgovorov. Vnaprej hvala vsem.

clock-img

01.08.2009, 21:14

clock-img

miapia

pencil-img

1748

Jaz sem ji od vsega začetka dajala sveže sadje. Vse razen citrusov, jagod, ostalo pa mislim da ni problem. Lahko da sem kakšnega izpustila, ki naj ne bi bil še v redu.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

clock-img

01.08.2009, 21:17

clock-img

matcar

pencil-img

25199

Naš bo star ju3 4 mesece in že dober mesec je sveže sadje,seveda zmiksano v kašico.Je pa breskve,marelice,jabolka,banane in pomarančni sok dodan ali pa korenčkov sok.Hruške napenjajo,zato jih ne priporočajo pred 8 mesecem,pravtako grozdje,jagode in nasploh jagodičevje,pa povzročajo alergije.

< Sporočilo je popravil matcar -- 1.8.2009 21:20:32 >


_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011


clock-img

01.08.2009, 21:45

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

01.08.2009, 22:08

clock-img

matcar

pencil-img

25199


IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

mlajsi ima 7m, pa mu dajem jabolka, slive (tudi suhe), breskve, hruske, tu pa tam kako banano. vsasih samo, vcasih kombiniram 2 vrsti; vcasih skuham - tudi s korenckom z vrta (slive, jabolka), pa je prav fajn.

za razliko od matcar ne dajem pomarancnega soka - prvi je se pri skoraj letu in pol takoj dobil drisko po njem, zato pa opazam, da hruska nima stranskih zvocnih efektov user posted image  tko da jo pridno papca, pa se rad jo ima.




Jaz mi samo par kapelj nakapljam,ko mu kašico delam,da ni preveč suha. Drugače sem starejšima dvema tudi po 1.letu komaj dala pomaranče.Po hruškah pa ju je zvijalo,zato bom raje počakala,da bo malo starejši.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011


Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem