cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

katero mleko???

clock-img

02.09.2010, 16:48

clock-img

innes4

pencil-img

175

Pozdravljene!

Pri nas več ne vemo kaj nardit, katero mleko še probat, da bi odgovarjalo. Mali je star tri mesece, dojiva se samo še ponoči, pa tut to nevem kako dolgo še, ker se kar krega na joški...jah ni kej, po flaši samo teče.
Torej, da kar naštejem:
Aptamil....ga je zelo zelo zaprl, ni kakal 8dni, pa še potem le s pomočjo svečke, potem pa smo mogli dajat kamilice, da je spet začel normalno kakat...torej aptamil odpade!
Novalac....ga ni preveč maral, pa še meni se je zdelo da zelo smrdi user posted image
Beba....ga sploh ni hotel piti, popil je največ 40ml
Babylove (dm)....ga je pil zelo rad, vendar po njem zelo poliva

Trenutno imamo doma babylove, pa se je zdaj po novem začel zelo jokati med hranjenjem....malo poje cca.30ml, potem pa v jok in da mu flaško samo približaš se joka...je pa lačen, to vem po njegovem joku in posledično tut zelo nezadovolen user posted image sem si pa tut probala spumpat svoje mleko in mu ga dat po flaški, pa tut noče...to pomen, da ni v primeru joka fora v mleku, ampak v nečem drugem, pa nimam pojma kaj bi biu vzrok user posted image

Preveč različnega mleka ne upam sprobavat, ker povsod pravijo, da to ni dobro...nimam več pojma kaj naj nardim. Rada bi da je mali sit in zadovolen, vendar ne najdem pravega mleka zanj user posted image

Vsakega mnenja in pomoči bom vesela user posted image    v ponedeljek pa imamo posvetovalnico in bom še pedijatrinjo vprašala kaj naj naredim...



lep pozdrav user posted image


_____________________________

29.5.2010 je zame začel sijati sonček Tim***
21.5.2011 pa sem postala žena***
Vse lepe stvari se mi dogajajo maja <3<3

clock-img

02.09.2010, 19:19

clock-img

ledenaa

pencil-img

2488

Na mon-u imaš forum dojenje. Kjer ti piše tudi vse o kreganji na dojki. To pač ni razlog da nehaš dojit. Ker zdaj pa je kreg na flaški user posted image user posted image

clock-img

07.09.2010, 15:14

clock-img

jeny

pencil-img

35

innes4 lepo pozdravljena,zadeva je taka trenutno imam 1 mesec staro dojenčico,ki je bila dojena mesec dni zdaj pa  dodajam dodatek. Ker sem imela pri prvi grozne težave z mlekom,sem se tokrat zelo pozanimala,prebrala in povprašala kako in kaj?? Jaz sem v prvo zamenjala prav tako nekaj škatelj mleka od Pikomila,po katerem je tulila kot lev in bila vsa pikasta,do Aptamila,po katerem je polivala in se zvijala,pa do Novalaka oz. smo Novalak poskusila kar tri različne in vsi so za en šit,po vsakem je bilo zelo hudo,da ne govorim da je od vseh teh mlekov na koncu postala bolnik z opstipacijo-kronično zaprta pri starosti 6.mesecev in potem je sledilo mučenje 5 let po bolnicah od dohtarja do dohtarja,kako ji pomagat ker je njeno blato trdo kot kamen,kje je vzrok..v mleku ker ni bila dojena in ker so vsi te mleki en navaden šit,poleg tega smo jih toliko zamenjali da je že škodilo otroku,a kaj ko je po vsakem imela grozne probleme,revček mali! Ker pa žal ne morejo dojenčki brez mleka smo se pri tadrugi odločili za mleko Holle,to mleko je narejeno na bio osnovi je res čisto drugega vonja kot ostali ki resnično smrdijo in so zanič okusa,to mleko je prijetnega okusa ,dobiš ga v Baby centru,privat lekarnah in sanolaborju mi smo super zadovoljni,sicer zdaj tudi ne dojim več,ker je mleka zmankalo .SMO PA BREZ PIKIC,BREZ TEŽAV Z ODVAJANJEM,saj odvaja trikrat dnevno mehko blato,KONČNO ENO MLEKO KI NI TAKO ZELO ZANIČ,in je dojenčku všeč,naj pa ti povem da je mleko bio izdelek stane pa 8e,poskusi. Mi smo zdaj kupili od istega proizvajalca še riževo sluz ker ima naša dojenčica malo refluksa in je tudi ta zadeva super saj se je zadeva uredila,res so mi izdelki Holle super! Upam da vam bo odgovarjal!!! Pa srečno.user posted image user posted image

_____________________________

Jeny

clock-img

07.09.2010, 21:03

clock-img

m_o_i

pencil-img

3646

ah, na bio osnovi je tudi DMovo mleko, pa Hippovo in se marsikatero, tako da jaz osebno ne bi stavla vseh kart na oznako BIO...

jaz po allernovi in aptamil ADC (ce je to mleko, sem jaz papez) uporabljam DMovo BIO user posted image zacetno mleko. ker sem pac sama dokazala, da mulc ni alergicen, ne jeva vec specialk-katere sem gostila z DMovo BIO rizevo kasico(po nasvetu iz pediatricne klinike, kjer sva pristala zaradi refluksa, ker se je dusil in ceprav je bil sum na alergijo na KMuser posted image )
ma ni vecjega veselja pri hranjenju, kakanju, podiranju kupckov in nasitnosti...

ne sprejme pa muellerjevea mleka, pa tudi pri allernovi sem vidla, kaj pomeni, ko otrok zavraca hrano (pa ni vedel za druga mleka pri starosti 14 dni...)

aja, innes - poskusi zamenjat steklenicko(drug proizvajalec)! tudi to je lahko tezava...

< Sporočilo je popravil m_o_i -- 7.9.2010 21:05:49 >


_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

clock-img

07.09.2010, 21:15

clock-img

zmajaz

pencil-img

5781

Kar se tiče kreganja - se strinjam z M_o_i - probaj zamenjati flaško oziroma cucelj - meni so nekak najbolj všeč od Mam, ker je tak res fini mehek (sploh v primerjavi s kakim aventovim). Mleko pa mi že ves čas uporabljamo Babylove in našemu super odgovarja, proti polivanju pa pomaga tudi, če mu ga malo gostiš z riževo kašico, pa še bolj nasitno je tako.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

clock-img

16.09.2010, 13:43

clock-img

Grizo

pencil-img

263

Naš malček je maral samo Novalac, vse druge znamke, ki smo jih poskusili je takoj zavrnil. Kravje mleko (ko je bil starejši) mu je bilo pa všeč user posted image
Je pa res, da Novalac smrdi ko sam hudič. Tudi midva z možem sva se čudila kako, da mu je ta brozga sploh všeč... izgleda, da imajo drugačen okus in moraš biti bebica, da razumeš user posted image


_____________________________

Ta teden knjižna nagradna igra na http://www.facebook.com/knjiznikoktajl . Nagrade: Nesbo & Juul.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem