cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

katero adaptirano mleko

clock-img

10.10.2005, 09:26

clock-img

happy

pencil-img

46

katero adap. mleko naj ponudim svoji 6-mesečnici? Mleka imam sicer sama dovolj, ampak bi ji zvečer ponudila flaško, da bi mogoče potem bolje zaspala ponoči. Čist sem že brez moči, ker sem totalno neprespana ... user posted image  rada bi poskusila s flaško, če bo pomagalo ....

lp!

clock-img

10.10.2005, 09:47

clock-img

LONA13

pencil-img

776




jest svojemu že od prvih dni dajem novalac-sem zelo zadovoljna. Mleko nič ne smrdi pa tud okus je ok. Dobiš ga v lekarni, stane pa 1400 sit za 400 g.




_____________________________

Nejc praznuje dva rojstna dneva 20.7. in 2.8.!

clock-img

10.10.2005, 12:52

clock-img

urška

pencil-img

3136

kaj pa BEBA  (nestle) ali pa Bebivita (dobiš v mullerju)

clock-img

10.10.2005, 13:12

clock-img

Grascakinja

pencil-img

2003

Tudi Hipp je odličen. No, zdaj se pa odloči....user posted image

clock-img

10.10.2005, 14:51

clock-img

BibaJ

pencil-img

253

Zakaj pa ne bi probala naredit rižolinota s svojim mlekom?

clock-img

10.10.2005, 21:34

clock-img

Vrtnica1

pencil-img

465

Pri šestih mesecih pa menda že res kaj bolj konkretnega probata, se mi zdi?
No, midva sva probala Aptamil (ga je ful zvilo), Hipp (je težko kakal), Beba pa je za naju zakon (čeprav meni ful smrdiuser posted image ).
Lp, Vrtnica

clock-img

11.10.2005, 07:20

clock-img

Barči78

pencil-img

1763

Jaz bi na tvojem mestu kupila rižolino od HIPP-a in ga zamešala med svoje mleko. Lepo se stopi v mleku in se ga da piti po steklenički.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

clock-img

11.10.2005, 09:08

clock-img

happy

pencil-img

46

seveda sem že poskusila, pa tudi že nekaj poje. seveda ne še za en obrok. rižolinota z mojim mlekom ne mara ... mah saj ne vem, kaj bi naredila. skušam se nečesa spomnit, da bi mogoče pol kej boljš spala  user posted image  če sploh obstaja kaka prava rešitev ...user posted image

clock-img

11.10.2005, 09:18

clock-img

Anonimen

Ja, obstaja. Ti mu kar daj adaptirano mleko, boš vsaj sigurna, da je dovolj popil in da se zaradi tega, ker bi bil lačen, ne zbuja.
Jaz sem mešača Comformil in Aptamil, ampak to je seveda od do zdaj svetovanega najbolj komplicirano, tako da tega najbrž ne boš. Pa daj kakšno drugo. Poskusi. Če si preutrujena od nočnega zbiujanja, potem res moraš nekaj naredit. Prva stopnja je to. Potem pa dalje ...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem