cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

katero adaptirano mleko?

clock-img

14.02.2007, 16:25

clock-img

atena

pencil-img

71

Katero adaptirano mleko mi priporočate? Končno smo ugotovili da je bila ritka vneta od aptamil comfort 1, sedaj ga ne uporabljam en dan in pol in je ok.Kupili smo zopet hipp, vendar ga zapira in malo zvija, v porodnišnici je dobil nekajkrat novolak in ga je tudi zapiral.Skaterim mlekom imate dobre izkušnje? Ali je katera dajala kozje mleko namesto mlečnega dodatka?

clock-img

14.02.2007, 16:28

clock-img

flower power

pencil-img

191

mi našemu user posted image že od začetka dajemo Novalac in je čist ok. Sej maš tut posebni Novalac proti zapiranju Novalac IT. Mi uporabljamo navadnega in je vse v redu. Aptamil ga je pa ful zapiral.

clock-img

14.02.2007, 16:50

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

14.02.2007, 16:59

clock-img

lenika

pencil-img

6143

Humana.

clock-img

14.02.2007, 17:45

clock-img

atena

pencil-img

71

kaj pa beba aje ok?

clock-img

14.02.2007, 18:13

clock-img

mimi30

pencil-img

2366

Mi smo mu dajali Novalac proti zaprtju in je bil o.k.. Probali pa smo tudi Bebo in navadni Novalac pa ga je oboje zapiralo. Drugače je Bebo tudi rad jedel, je pa malo bolj gosta.  

_____________________________

If you can dream about it, you can do it.

clock-img

14.02.2007, 19:19

clock-img

ČebelicaMaja

pencil-img

1075

Conformil je bil nam ful dober, vendar smo ga kupovali v Mullerju...se mi zdi ta drugačen kot tisti iz lekarn in trgovin.

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

clock-img

15.02.2007, 08:57

clock-img

mtina

pencil-img

568

Novalac AC1


_____________________________

Sonce!!!

clock-img

15.02.2007, 09:06

clock-img

Anonimen

Pri nas je bilo tako: najprej smo imeli Aptamil, pa ga je ful zaprl. Potem mi je prijateljica svetovala, naj ga začnem mešat s Comformilom, ker če bi čisto prešaltala na Comformil, menda ne bi bilo dobro, ker tisti naj bi pa bil preveč agresiven in mogoče tudi zaradi tega lahko pride do vnetja ritke, kaj pa vem. V glavnem sem potem jaz mešala Comformil in Aptamil v razmerju približno 1 : 1 in je bilo skozi vse O.K.
Jza bina tvojem mestu torej najprej poskusila to varianto, ker kar naprej mleka menjavati menda ni najbolje. Aptamil in Comformil sta pa oba od istega proizvajalvca in se preverjeno (v lekarni) lahko mešata.

clock-img

16.02.2007, 09:33

clock-img

monika30

pencil-img

563

Tudi jaz sem začela mešati aptamil in comformil in od takrat je ok.

Lp.

clock-img

18.02.2007, 12:18

clock-img

bianka

pencil-img

203

jaz mojima dvojčkoma dajem Milumil 1,po njem imata zelo dobro prebavo.

clock-img

18.02.2007, 15:56

clock-img

dory

pencil-img

8852

Jst sem mogla zamenja ful razlicnih vrst preden sem odkrila hipp, vendar tistega iz mullerja...le po tem mleku je lepo napredoval brez stranskih ucinkov,kot med drugim napenjanje, krci in ne kakanje...

clock-img

18.02.2007, 16:10

clock-img

Dashenka

pencil-img

1482

Moja hči je praktično od rojstva dalje pila Conformil, ki sem ga kupovala v Mullerju pod imenom Aptamil-Conformil, ki pa so ga pred nedavnimpreimenovali v Aptamil Confort.

Nikoli ni imela krčev, prebavo redno, skratka super mleko.

clock-img

19.02.2007, 18:08

clock-img

Luskan

pencil-img

229

Tudi jaz imam super izkušnje s Comformilom (zdaj je to Aptamil Comfort). Po Aptamilu, Bebi in Novalacu proti krčem je končno začel normalno kakat in ga ni tako zvijalo kot po ostalem mleku.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem