cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

kateri sesalec je dober?

clock-img

07.02.2007, 11:35

clock-img

Maja0505

pencil-img

168

Kupujem sesalec, pa rabim vašo pomoč, saj nimam časa in volje user posted image da bi hodila po trgovinah in iskala en res dober sesalec, močan, cena tja do 400 evrov. sej sem že na netu našla nekaj jih, sam ne vem kater je res dober, tak da je lahek, dobr sesa, lahk je tudi vodni oz. je vodni dober?
Prosim za mnenja in ocene vaših sesalcev.

LP

< Sporočilo je popravil ales25 -- 10.2.2007 23:14:17 >

clock-img

07.02.2007, 11:44

clock-img

Anonimen

Vodni so eni no.Od Batagela je baje super.Ga ima moja svakinja pa je zelo zadovoljna z njim.Tašča pa ma tistega iz TV reklame pa sem enkrat probla z njim pa mi je zanič.Brni ko vrag nima moči prave.Kajti,ko sem posesala z njim sem še šla z mojim,ki je dosti močnejši pa je bilo še ful nesnage.Tako da nevem ampak tega sigurno iz tv-ja nebi kupila.Jaz mam Corona extra 2000 pa sem zelo zadovoljna z njim.Sicer je pred 4-mi leti stal 50 tisoč ampak mi je super.Je pa res,da je velik saj ima tudi priključke,da lahko z njim perem tepihe itisone in tla....Sem pa kasneje kupila tistega,ki je brez vrečke in mi zdaj stoji v kleti.Kajti,če po vsakem sesanju ne spihaš z kompresorjem filtra ti ne dela.Nikoli več takega sesalnika.


clock-img

07.02.2007, 13:33

clock-img

Ivi33

pencil-img

193

Mi imamo Hylo - vodni sesalec, pa še enga za na hitro - navaden z vrečkami).
Če ju primerjam sta kot noč in dan, Hylauser posted image je (vsaj zame) zakon, saj res temeljito potegne,
tudi zrak prefiltrira, za razliko od drugega, ki pobere res ta velike smeti, prah pa na drugi strani ven leti ;-(.

clock-img

07.02.2007, 15:57

clock-img

hanita

pencil-img

257

Hyla je zakon, ga imajo moji doma, jaz pa sem zaradi ugodnejše cene kupla od batagela in mi je žal. Zraven pa mamo enga navadnega na vrečke , za na hitro kaj posesat.

Jaz prisegam samo na vodne sesalce.

clock-img

07.02.2007, 16:43

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Kolk pa stane tale Hyla in kje se jo dobi?

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

12.02.2007, 21:25

clock-img

Maja0505

pencil-img

168

Tudi mene zanima, kje se ga dobi in kolk stane.

clock-img

16.02.2007, 13:23

clock-img

hruša

pencil-img

17

Hyla sesalce lahko kupiš samo pri njih. So na Brnčičevi. Lahko si pa naročiš tudi zastopnika.
Cena je pa nekje med 500 in 600 eur, če se ne motim.

Več info najdete tukaj... http://www.hyla.net/si/contact.php. Samo cen pa nimajo gor:(

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem