cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

katere telovadne vaje?

clock-img

20.02.2010, 10:59

clock-img

Anonimen

upam, da sem se usmerila na pravi forum,...

v glavnem: ko si zapnem modrc, se mi nad njim naredijo šlaufki in načeloma imam tam okrog kar veliko odvečne kože in sala (so se mi že naredili lipomi na zgornjem delu hrbta). pa me zanima, s katerimi telovadnimi vajami bi lahko to odpravila oz. preoblikovala v mišično maso?

verjetno so to kakšne vaje z utežmi?

hvala vam za nasvete.

clock-img

20.02.2010, 13:35

clock-img

hubi

pencil-img

1346

Najprej se moraš znebiti sala. Mišice so spodaj. In če boš delala vaje za mišice, bodo šlaufki še kar tam, samo spodaj bo bolj čvrsto. Tek, kolo, hribi... Pa manj jest.

clock-img

20.02.2010, 21:46

clock-img

Anonimen

hvala, hubi.
si bom omislila sobno kolo, dokler ne bo zunaj kaj lepše vreme. ampak se mi zdi, da s tem še vedno več naredim za spodnji del telesa... potrebovala bi pa vaje za zgornji del trupa.

še kakšen nasvet, prosim? user posted image
do kakšnih telovadnih centrov mi ta trenutek ni, bi rajši telovadila doma.

clock-img

21.02.2010, 22:16

clock-img

Spark

pencil-img

1863

Oj Katja, jaz sem tudi v dilemi, kaj bi lahko počela doma, pa da zgubim na obsegu.
Jaz imam fobijo hodt na fitnes, aerobiko itd.

clock-img

22.02.2010, 18:31

clock-img

hubi

pencil-img

1346

Glej, ko boš migala, se bo salo topilo povsod, ne samo na določenih koncih. Da bi zdaj rekla, hočem shujšati v desno ramo, ne gre. Fitnesi so pa fajn, ker ti pokažejo vaje za topiti maščobo, potem pa za pridobivanje mišične mase, da narediš obliko telesa. Imaš pa na netu ogromno vaj za učvrstitev.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem