cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

katere me "vzamejo"?

clock-img

17.11.2006, 07:53

clock-img

Anonimen

Pozdrav vsem, začet bi morala že včeraj user posted image user posted image user posted image , še bolje predvčerajšnjim....pa se ne morem lotit....malo ne spim, malo je mali sitkan, malo.....in še sto izgovorov. Manjka mi motivacije! Vidim pa ,da ste si tu kar v podporo..... Moje stanje. Nosečnost : + 15 kg,  6 mescev po produ -20 (55 kg) , Danes 1 leto po porodu 63 kg....v rasti.user posted image . Lotila bi se 3 mesečne. Me zanima , če katera , ki izvaja ločevalno dieto še doji?
Alo punce, pozdrav s Primorske.


Nisem predebela  le prenizka za svoje kg..user posted image

clock-img

17.11.2006, 07:56

clock-img

Lianna

pencil-img

1694

Ojla. Pridruži se nam. Smo pa Vztrajne 2user posted image

clock-img

17.11.2006, 08:20

clock-img

Anonimen

dobro...upam, da bom tudi jaz "vztrajna"..Začnem seveda v ponedeljek....

clock-img

17.11.2006, 09:41

clock-img

katjandraž

pencil-img

1238

Ojla, Vztrajne 2 te z veseljem sprejmemo v svojo družbo. Jaz dojim še zjutraj in zvečer, pa sarazan tudi, če se ne motim. Sploh ni panike, mleka je dovolj.

Se tipkamo v ponedeljek, torej?user posted image

clock-img

17.11.2006, 10:20

clock-img

Anonimen

ojla katjandraž, jaz dojim le zvečer in ponočiuser posted image , mali ima skoraj 13 mescev...pa še vedno ga nekaj napenja in tišči po trebuščku...zato me zanima kaj jeste ko so na jedilniku stročnice...

p.s kako je biti mamica kar dvemauser posted image  ?

clock-img

17.11.2006, 21:10

clock-img

sarazan

pencil-img

968

Ja, res je, jaz še kar dojim. In vedno več. Smo že skoraj nehal, pa so prišli dnevi izraščanja zobkov in je samo visela na joški.
Zdaj dojim zvečer, ponoči in zjutraj. Pa še čez dan, če se je treba kaj potolažit user posted image .

Kar se stročnic tiče, ne opazim nekih problemov. Sara jih tudi sama že je (lečo, fižol, grah, koruzo). Razen malo vetrov, je prav nič ne zvija.

Torej, ti kar pridi k nam "vztrajnim 2".

_____________________________

Princeska Sara se je rodila 29.1.2006.
Princeska Maša se je rodila 13.7.2010.

clock-img

17.11.2006, 21:27

clock-img

katjandraž

pencil-img

1238

Sploh se ne opazi, da se drugače prehranjujem. Na sliki najbrž res zgleda, k da imam 2 user posted image , samo je razlika med njima 3,5 leta.user posted image  Je pa ful lepo imet 2 otročka, tok se mata rada in jih je ful lepo videt, kok sta se vesela, ko se neki časa ne vidta. Pa ko en drugega crkljatauser posted image .

clock-img

20.11.2006, 07:34

clock-img

Anonimen

joj katjaandraž user posted image  sem mislila , da sta dvojčka...zdaj šele vidim , da je en  "ta velik" ..user posted image  sta krasna "biondina"

sarazan : tudi mi smo med obdobjem  izraščanja štiric bili priklopljeni non-stop, Črta pa še vedno pri 13 mescih vse napenja in zvija user posted image ...tako, da stročnice khm, mogoče koruza, polenta....

aJA, še , da se pohvalim , začela sem že v soboto...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem