cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

katera ml formula?

clock-img

27.02.2008, 17:54

clock-img

15.7.

pencil-img

341

ker še nisem zaposlena in nimam veliko denarja na razpolago, in ker je novalac zelo drag sva se z mojim menila da bi ga zamenjala, (ker ce ma kero drugo ml enak ucinek in je cenejse je se tolk lazje).

sedaj pa me zanima kaksna je razlika med
HIPP
alete
aptamil
kater je boljsi, ter kaksne so cene in kje?


_____________________________

...18.12.2007 sva postala presrečna starša najinemu čupavemu Klemnu..

clock-img

27.02.2008, 18:32

clock-img

Hans

pencil-img

501

Mi smo novalac zamenjali s Hippom (nekateri gra ne priporočajo zaradi sladkorja) in bili zelo zadovoljni.

_____________________________

Nikoli ne obupajte! Če vam ne uspe v prvo, bo mogoče v drugo ali pa v tretjo! UPAJTE !

clock-img

27.02.2008, 21:01

clock-img

*maja

pencil-img

2075

Mi uporabljamo DM-ovo mleko in je čist Ok ga pa imamo v uporabi že pol leta. Pa še cenovno je zelo ugodno.

clock-img

27.02.2008, 23:48

clock-img

kšpela

pencil-img

1098

mi imamo pa milumil pa je tud cenejsi od novalaca.pa moja ga ima zelo rada.aptamila pa sploh ni hotla

clock-img

28.02.2008, 15:40

clock-img

kristinaj

pencil-img

3311

mi imamo aptamil. v baby centru je cca 15 eurov 900g, v lekarni pa neki čez 18 eurov. razlike med ostalimi pa ne poznam.....

clock-img

28.02.2008, 17:32

clock-img

Lolypop

pencil-img

156

Jst sem izprobala enih 5 različnih mlek, preden sem prišla do DM-ovega Babylove, ki edino tega rada poje, jo ne zapira, pa še dost poceni je.

_____________________________

Carpe diem.

clock-img

28.02.2008, 19:30

clock-img

pupa79

pencil-img

97

Mi uporabljamo kot dodatek HIPP AM in smo zelo zadovoljni. Kupujemo ga v Mullerju.

clock-img

29.02.2008, 08:20

clock-img

drobižek

pencil-img

506

Mi smo imeli na začetku novalac, pa je bil problem s prebavo, zdaj imamo milumil in ni nobenih težav.

clock-img

29.02.2008, 20:22

clock-img

mišk

pencil-img

2527

Mi smo bili na Novalacu, a ker smo imeli težave z zaprtjem in krči smo poskusili Bebo in težav ni več!user posted image
Beba stane v Dm-u 14 evrov (800g), Mullerju pa 10 evrov!user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem