cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

katera črpalka

clock-img

04.05.2010, 12:04

clock-img

legenda_m

pencil-img

498

ker moj user posted image ne izprazni dojke povsem si moram preostanek izčrpati. imam sicer aventovo ročno ampak je vakuum kar naenkrat nehal delat. seveda sm jo razstavila itd.... katero črpalko imate pa ve? pa mnenja o električni?
lp

clock-img

04.05.2010, 12:11

clock-img

Anonimen

Sem imela ročno od Tommee Tippee pa mi ni bila ok.

clock-img

04.05.2010, 12:26

clock-img

ledenaa

pencil-img

2488

Več sem si ročno izčrpala kot pa z katerokoli črpalko

clock-img

04.05.2010, 13:35

clock-img

legenda_m

pencil-img

498

kam si si pa špricala,ker men gre use mim ko si črpam recimo v flaško...

clock-img

04.05.2010, 15:08

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

IZVIRNO SPOROČILO: legenda_m

ker moj user posted image ne izprazni dojke povsem si moram preostanek izčrpati. imam sicer aventovo ročno ampak je vakuum kar naenkrat nehal delat. seveda sm jo razstavila itd.... katero črpalko imate pa ve? pa mnenja o električni?
lp



Pri aventovi včasih ne prime vakum, če en delček ni dobri pritrjen. Malo poskusi, pa bo šlo. Meni je tudi včasih nagajala, pa sem jo mal razstavla in mal bolj pritrdila delčke in je spet šlo.
Ročno pa tud men preveč šprica na vse strani.

clock-img

04.05.2010, 15:09

clock-img

Ribi Bibi

pencil-img

285

Imela ročno od Tommee Tippee pa mi je bla bedna. Sem potem vse na roko načrpala in sem bla veliko bolj zadovoljna: nobenih bolečin, veliko več mleka kot na črpalko.

_____________________________

- www.mojasobica.si -

clock-img

04.05.2010, 15:49

clock-img

ledenaa

pencil-img

2488

Jaz sem si črpala v aventove posodice
Vaja dela mojstra.Ampak resnično ročno mi je bilo najboljšeuser posted image

clock-img

04.05.2010, 16:21

clock-img

pizmovka

pencil-img

35

Tudi jaz sem imela aventovo, pa je včasih vakum spustil. Z malo truda in potrpežljivosti je spet delala. Sem si pa veliko več izčrpala ročno, kot pa s črpalko. Če bi to vedela prej, jo morda sploh nebi kupila.

clock-img

08.05.2010, 15:47

clock-img

MiniMiska

pencil-img

303

Jaz imam Tommee Tippeejevo ročno črpalko, včasih si kak mililiter izčrpam še roočno, samo ne gre kaj dosti... očitno ne znam? user posted image

clock-img

09.05.2010, 17:13

clock-img

anajan

pencil-img

150

jaz imam tommee tippee in sem čisto zadovoljna z njo. me nič ne boli. prva črpanja zahtevajo malo več časa, potem pa hitro končaš.

_____________________________

Vsak dan je nekaj posebnega.

clock-img

09.05.2010, 19:51

clock-img

urshak

pencil-img

385

Meni tudi aventova ni vredu vlekla, pol sem pa tisti silikon ven dala in brez njega črpala, je špricalo ko noro.

clock-img

10.05.2010, 10:18

clock-img

koala

pencil-img

5539

Jaz sem si kupila MAM-ovo, najbolj zgrešen nakup od opreme za dojenčka, potem sem preizkusila prijateličinop Aventovo pa ni bilo nič bolje. Potem pasem dobila eno prastaro od prijateljice in z tisto sem izčtplala neprimerno več kot z zgoraj omenjenima.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

clock-img

27.05.2010, 13:37

clock-img

sončnica2010

pencil-img

51

Pozdravljene punce, vprašala vas bi kakšna je razlika med Aventovimi črpalkami, saj imajo različna imena, npr. Avent isis via,...
Namreč iščem rabljeno črpalko pa me zanima katera je dobra oziroma če jo kakšna prodaja?
user posted image

clock-img

27.05.2010, 13:56

clock-img

divans1

pencil-img

2547

Jst mam tud Aventovo, sm si tud un silikon ven dala in sem super zadovoljna!!!! user posted image user posted image user posted image

clock-img

03.06.2010, 12:18

clock-img

mamicaTaja

pencil-img

135

IZVIRNO SPOROČILO: sončnica2010

Pozdravljene punce, vprašala vas bi kakšna je razlika med Aventovimi črpalkami, saj imajo različna imena, npr. Avent isis via,...
Namreč iščem rabljeno črpalko pa me zanima katera je dobra oziroma če jo kakšna prodaja?
user posted image



če te še zanima rabljena črpalka...imam črpalko od mam (pa še 2 flaški zravn) in je ne rabim več ker sem jo rabila samo ko je bila hčerkica pri 1,5mesecu v pediatrični. meni je bila tisti teden ko sem jo rabila odlična, ker si lahko ful hitro načrpal mleko, če si prov naštimal vakuum.

clock-img

03.06.2010, 17:46

clock-img

sončnica2010

pencil-img

51

če te še zanima rabljena črpalka...imam črpalko od mam (pa še 2 flaški zravn) in je ne rabim več ker sem jo rabila samo ko je bila hčerkica pri 1,5mesecu v pediatrični. meni je bila tisti teden ko sem jo rabila odlična, ker si lahko ful hitro načrpal mleko, če si prov naštimal vakuum.



Draga mamicaTaja, hvala za odgovor, vendar se bolj nagibam k aventovim črpalkam, zato iščem aventovo črpalko ročno, če jo kakšna proda.user posted image

clock-img

09.06.2010, 13:08

clock-img

miska73

pencil-img

4167

Aventova ročna je kar dobra.
Kadar nagaja vakum, je najverjetneje problem v tistem majhnem belem nastavku-zvezdici, da ni dobro nameščen ali  pa že malo 'znucan'. Probaj tudi zamenjati s priloženimi rezervnimi nastavki.

clock-img

09.06.2010, 13:09

clock-img

miska73

pencil-img

4167

IZVIRNO SPOROČILO: sončnica2010

če te še zanima rabljena črpalka...imam črpalko od mam (pa še 2 flaški zravn) in je ne rabim več ker sem jo rabila samo ko je bila hčerkica pri 1,5mesecu v pediatrični. meni je bila tisti teden ko sem jo rabila odlična, ker si lahko ful hitro načrpal mleko, če si prov naštimal vakuum.



Draga mamicaTaja, hvala za odgovor, vendar se bolj nagibam k aventovim črpalkam, zato iščem aventovo črpalko ročno, če jo kakšna proda.user posted image



Jst sem jo kupila v DM.
Redna cena 46€. S 25% jocker popustom pa je prišla 34€.

clock-img

14.06.2010, 13:32

clock-img

smokyhawk

pencil-img

228

Jaz sem si kupila MAM-ovo, najbolj zgrešen nakup od opreme za dojenčka



se strinjam in groza,nisem nič ven napumpala pa sem pumpala ko nora.....me je že moj malo čudno gledaluser posted image
sem si kar ročno stiskala kratek cajt,pol sn pa si šla aventovo kupit ko so mel v babycentru akcijo za 30€ in sem zelo zadovoljna...ne napumpam si glih za dva dni mleka ker itak dodajam AM zraven ker nimam zadost,ampak mi je pa zeeeeeelo fajna....user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem