cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

kasete za miniDV kamere

clock-img

07.01.2007, 21:23

clock-img

eya

pencil-img

4615

A se lahko večkrat presnamejo?

Mi imamo zdaj ravno prvo kaseto polno, je moj dragi posneto zapekel na CD, zdaj pa ga zanima, kako je s kvaliteto posnetkov, če bi kar presnel nove pripetije čez stare?

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

clock-img

07.01.2007, 21:27

clock-img

triša

pencil-img

550

Jaz vzamem zmeraj novo kaseto.
Katero kamero pa imate?

clock-img

07.01.2007, 23:18

clock-img

andrejaz

pencil-img

1347

Mi vzamemo zmeraj novo kaseto.

Se nam je pa zadnjič zgodilo (pojma nimam kakouser posted image ), da smo presneli ene stare posnetke. So bili tudi ti čez posneti enako kvalitetni kot prvotni

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

clock-img

07.01.2007, 23:19

clock-img

Anonimen

Mi smo eno kasteo presneli ja in ni videti kake slabse kvalitete .. imamo pa Sony kaj pa vem katero .. user posted image

clock-img

08.01.2007, 10:30

clock-img

Anonimen

ribica z kakšnim programom nalagaš iz kamere posnetke?ker ta cd,ki je bil zraven nič ne razumem?jaz bi mela nekaj enostavnega.a se dobi kakšen drugi progam za presnemavanje?

clock-img

08.01.2007, 11:58

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

IZVIRNO SPOROČILO: eya

A se lahko večkrat presnamejo?

Mi imamo zdaj ravno prvo kaseto polno, je moj dragi posneto zapekel na CD, zdaj pa ga zanima, kako je s kvaliteto posnetkov, če bi kar presnel nove pripetije čez stare?



Koliko minutne so kasete? Če je okol 1 ure pa gre vse na 1 CD, potem neka huda kvaliteta že ne more biti. Navsezadnje, če kako uro posnetkov daš nestisnjenih na disk, zasede kar ohoho GB, CD pa podpira tam okoli 700MB.

clock-img

08.01.2007, 12:32

clock-img

eya

pencil-img

4615

Jaz se na tole kamero čisto nič ne spoznam-ima moj kamero čez, jaz pa digitalca user posted image

Je pa Sony DCR-HC44E, kasete so pa Sony MiniDV 60, LP:90. Se mi pa zdi, da je posneto spravil na 2 CDja, ker na enega ni šlo... Pa ne vem, ali je kaj stisnil te posnetke, ali neuser posted image

Torej imate večinoma posnetke samo na kasetah? Kako pa si jih kasneje ogledate, če to hočete?

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

clock-img

09.01.2007, 23:58

clock-img

andrejaz

pencil-img

1347

IZVIRNO SPOROČILO: eya

Torej imate večinoma posnetke samo na kasetah? Kako pa si jih kasneje ogledate, če to hočete?



Kamera ima tudi funkcijo Play - pa zraven dobiš tudi kable, ki jih priključiš na TV

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

clock-img

10.01.2007, 10:47

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

Če je dal 60 minutni video na 2 CDja, potem se za kvaliteto slike nimaš za bati. Bi pa jaz na tvojem mestu počasi namesto na CDje zadevo pekel na DVDje, bo vsaj film v enem kosu. Edino slabo je da so DVDji še bolj dovzetni za napake zaradi prask kot CDji. Edina ziher varjanta je disk. Idealno bi bil dodaten zunanji prenosni disk na računalniku.

clock-img

11.01.2007, 21:01

clock-img

ales*

pencil-img

130

Alika01, jaz iz kamere na racunalnik presnamem s Pinnaclom, potem pa filmcek tudi uredim v Pinnaclu. Za eno 50.letnico pa sem si potem pomagala se z Movie Makerjem, ker so bile zraven se slike.

LP, Ribica, ne ales user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem