cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

kamlu po poroduu

clock-img

30.05.2007, 12:32

clock-img

zala007

pencil-img

74

oj mamice..
imam eno težavo če temu lahko rečemo težava... 4 mesece po porodu še vedno nimam menstruacije in me zanima koliko odstoten je test nosečnosti, ker sem zelo napihnjena in skos lačna. sicer pa dojim in je možno da mi tamala vse pobere in  da sem zato lačna...
kakšne so vaše izkušnje s tem.

najlepša hvala

clock-img

30.05.2007, 12:36

clock-img

TONČI.

pencil-img

1695

Nekatere ženske ne dobijo M, dokler dojijo. Zakaj ješ? Zato si tako lačna, ker dojiš. Hraniš dve bitji. Sebe in user posted image . Res pa je da kljub temu, da nimaš M lahko zanosiš. Tu bi ti pa test pokazal nosečnost.

clock-img

30.05.2007, 12:38

clock-img

zala007

pencil-img

74

hvala ker si me malo pomirila ker sem naredila test dva dni nazaj in je bil negativen,
hvala

clock-img

30.05.2007, 13:06

clock-img

gumbek

pencil-img

298

Ojla
skrbi jaz sem po porodu pa tetke še vedno ni na obisk test je bil pa tudi negativenuser posted image

clock-img

30.05.2007, 13:18

clock-img

mojca2005

pencil-img

42

Jaz sem prvič po porodu dobila menstruacijo komaj, ko je bila princesa stara 14 mesecev - sem tudi dojila. Tako, da glede tega nič bat, če bi bila noseča, bi ti pa test to itak pokazal. Lp.

clock-img

30.05.2007, 13:32

clock-img

eya

pencil-img

4615

Jaz sem dobila prvo M 6 mesecev po porodu, sem tudi dojila.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem