cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

kam z mlekom?

clock-img

21.12.2006, 08:51

clock-img

malesjak

pencil-img

15

mi smo se pred tremi dnevi definitivno odklopili. zdaj pa imam problem - mleka too much. ker imam prsi ze noro napete in ker vse boli, mi prosim povejte, kako naj se zdaj vsa ta zgodba neha. sinoci sem si malo izbrizgala (kar z roko, ker ko sem si kdaj s crpalko, se je naredilo se vec), ampak zdaj je spet kriza. kako iz tega zacaranega kroga? hvala za vsak nasvet.

clock-img

21.12.2006, 08:52

clock-img

Seven*

pencil-img

6206

A kar nakenkrat je nehal? Pomanjkanje podatkov, napisi malo vec..

_____________________________

Gospa sem.

clock-img

21.12.2006, 09:23

clock-img

dskubin

pencil-img

2326

lahko si izčrpaš tudi s črpalko, ampak samo tolk, da te ne tišči, ne prov vsega izvlečt ven.

clock-img

21.12.2006, 09:48

clock-img

malesjak

pencil-img

15

v bistvu se je odklopil dobesedno cez noc. do zdaj niti caja ni hotel po flaski. imamo ze tri goste obroke, tekocino tudi po zlicki. ostalo se je absolutno dojil. pred tremi dnevi zjutraj niti slucajno. tudi kadarkoli poskusim, noce. flasa pa. glej in se cudi. sedem mesecev smo mu skusali predstavit cucelj (zlasti za moje odsotnosti), pa ni bilo sans. bil je raje lacen, kot pa da bi pil s flase.

clock-img

21.12.2006, 10:32

clock-img

eya

pencil-img

4615

Zakaj pa si ne sčrpaš in mu daješ svojega po flaški? Čez kak teden pa se bo spet mogoče hotel dojiti?



_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

clock-img

22.12.2006, 14:56

clock-img

domci

pencil-img

376

Mogoče mu pa položaj v katerem dojita ni všeč moj dobesedno znori če ga hoče dojiti v sedečem položaju se morva jit v pojstlo vlešt pol bo pa zizov. Bi pa tud jaz mleko črpala pa mu ga dajala po flaški mogoče bo čez čas spet hotel

clock-img

23.12.2006, 22:22

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

Se strinjam z zgornjima dvema; lahko, da mu zobje rastejo ali kaj; pa tudi za tvoje zdravje poskrbi; če je kar naenkrat nehal, bi znale nastati težavi z mastitisom; po moje črpaj, mu daj po flaški, pa poskušaj ga vseeno pristavljat, kakor do sedaj.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem