cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

kako zdravo shujšati...

clock-img

25.02.2011, 07:04

clock-img

sarar

pencil-img

1230

zagotovo z zdravim prehranjevanjem in pravilnim načinom prehranjevanja. če želite, vam lahko pomagam sestaviti načrt, kako zdravo shujšati. pošlji zs

clock-img

25.02.2011, 08:28

clock-img

kajalin*

pencil-img

1402

ojla user posted image jaz sem sigurno ena tistih,ki potrebujejo načrt za zdravo prehranjevanje in posledično tudi shujšanje.Sem skromna zato bi bila vesela,če bi tehnica pokazala vsaj 5 kg manj,da pridem pod začarano cifro 60 user posted image Nikoli še nisem hujšala oz.se lotila kakšne shujševalne.je pa en problem,kuhati moram še za preostala dva člana in ko mi zmanjka idej,jemo testenine (njami)in podobno...Imaš rešitev za mane?HVALA
                                                                                                                             lp,Kaja

clock-img

25.02.2011, 08:44

clock-img

sarar

pencil-img

1230

imam tudi jaz dva mulca doma in vem približno kako je to... poleg tega so pa tudi pri nas dostikrat na jedilniku makaroni, ker jih imata oba ful rada. no, pa mi je vseeno uspelo.... sem poslala zs

clock-img

25.02.2011, 22:06

clock-img

krtek 1

pencil-img

672

tudi mene zanimauser posted image prosim za zs.hvala.

clock-img

25.02.2011, 22:11

clock-img

blaža

pencil-img

8795

ben v čemu je fora? edino, če kej prodajaš oz želiš denar za kako informacijo, ker, če ne nam lahko javno zaupaš user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

clock-img

26.02.2011, 10:50

clock-img

m.rudovic

pencil-img

116

user posted image tudi jaz bi želela lepo prosim hvala

clock-img

26.02.2011, 12:24

clock-img

jogobela

pencil-img

1

Pozdravljena,

Če ti ni odveč, bi tudi jaz prosila na zs za načrt zdrave prehrane, prosim.

Hvala

Lp

clock-img

26.02.2011, 12:29

clock-img

Anonimen

Za zdravo hujšanje ali raje zdravo prehranjevanje ne rabiš načrta - samo nekaj zdrave pameti.

Ali, tisti, ki imate šoloobvezne otroke, nalepite si na hladnilnik piramido zdrave prehrane. Če tega danes ne učijo več v šolah, pobrskajte po internetu.

Zraven dopišite:
JEM, KO SEM LAČEN.
PIJEM, KO SEM ŽEJEN.

Pojem toliko, da sem sit.
Spijem toliko, da sem žejen.

V ultra sofisticiranih načrtih se pozablja osnovno dejstvo, da jemo zato, da nismo lačni in da jemo tako, da nam je dobro, in da se počutimo dobro. Vsak za sebe ve, kaj rad je in kaj mu je dobro. Meni je dobro zelje in bom to vključevala v prehrano. Zakaj bi morala brokoli, a zato, ker je to po načrtu?
Dobra so mi jabolka in bom jedla jabolka. Dobre so mi hruške in bom jedla hruške. Ziher po nekem famoznem načrtu redijo user posted image .

clock-img

26.02.2011, 13:30

clock-img

sarar

pencil-img

1230

blaža, fore ni nobene... delam z ekipo ljudi, ki se trudi ljudem približati pomen zdrave prehrane, samo ker se pa bojim, da ne delam s tem reklame tega pač ne objavljam na forumu. ponujamo kratko predavanje na to temo in zdaj imamo akcijo brezplačne tel. analize... če katera želi mi piše, silim pa nobene ne v to. vem pa, da je meni ful pomagalo

miljonarka, blo bi lepo, če bi bilo res, ampak---
-to, kar si napisala naj si dopišejo, bi fajn funkcioniralo, če si ljudje ne bi navadilo telo na to, da moramo jesti redne obroke in ne spiti samo kozarec vode na dan... poleg tega pa, zelo veliko ljudi izpušča zajtrk, ki je zelo pomemben, in večina niti ne čuti potrebe po njem, ker je telo tako navajeno... jaz upam, da to pri tebi ne drži, ampak jaz vem sama pri sebi, da sem kar se tega tiče delala veliko napak. če pa imaš te stvari urejene je pa super, in ti lahko samo čestitam...
redi pa marsikatera stvar, ampak jesti je treba vse, samo po pameti


< Sporočilo je popravil sarar -- 26.2.2011 13:31:22 >

clock-img

01.03.2011, 12:27

clock-img

jagoda77

pencil-img

691

vse kar je treba vedet pri vsem tem, da se je vsaj 5 do 6 obrokov na dan, seveda so količinsko malo manjši oz. sam vidiš potem, da ne moreš tako veliko pojest, v razmaku 3 do 4 ur... do kosila tudi če kaj več hidratov, po kosilu se hidratov izogibamo in se poslužujemo bolj beljakovinskih obrokov. Izogibamo se raznih prigrizkov in pa predvsem v zmanjšamo količino vnosa kruha in krompirja, pa seveda tudi sladkarij, če je tega veliko, si jih je pa treba tudi privoščiti kdaj, ni fora v tem, da ne jemo več nikol več čokolade. To je vsa umetnost. Pa še to, da se za kosilo oz. obrok naješ, ne nabašeš :)

clock-img

07.03.2011, 14:35

clock-img

Jada82

pencil-img

1962

Sarar, tud jaz bi bla vesela ZS-ja. Se trudim, pa mi kar ne gre user posted image  Hvala user posted image user posted image

clock-img

07.03.2011, 19:36

clock-img

kamilija

pencil-img

467

Zdaj pa mene zanima, ali je herbalife zdrava prehrana? v čem je fora?

clock-img

07.03.2011, 20:04

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: sarar

miljonarka, blo bi lepo, če bi bilo res, ampak---
-to, kar si napisala naj si dopišejo, bi fajn funkcioniralo, če si ljudje ne bi navadilo telo na to, da moramo jesti redne obroke in ne spiti samo kozarec vode na dan...



Kaj je res in kaj je stvar navade - to je dvoje popolnoma različnih kategorij.
Ustaljena navada še zdaleč ne pomeni, da je to tudi osnovna resnica.

clock-img

28.04.2011, 08:25

clock-img

simonamaja

pencil-img

45

Dobro jutro!
Tudi jaz bi imela ZS, PROOOOSIM.

Hvala!

clock-img

10.05.2011, 13:14

clock-img

nati29

pencil-img

349

Tudi jaz prosim za ZS. Hvala.

clock-img

11.05.2011, 07:43

clock-img

sarar

pencil-img

1230

punce, ne vem zakaj mi zs ne delajo, sploh jih ne morem odpreti... gre za to, da sem se ukvarjala s prehrano herbalife, vendar mi časovno vč ne znese in se ne ukvarjam več s tem. je pa stvar dobra, če katera želi si lahko ogleda njihovo stran in malo prebere...
lp

clock-img

11.05.2011, 10:20

clock-img

jagoda77

pencil-img

691


IZVIRNO SPOROČILO: kamilija

Zdaj pa mene zanima, ali je herbalife zdrava prehrana? v čem je fora?



ne ni
njihovi šejki vsebujejo umetna sladila, veliko hidratov in maščob, tako da niso primerni za hujšanje, le mogoče za nadomestek obroka, pa še to, če se že poslužujete šejkov, imate dovolj športnih trgovin z bolj kakovostnimi izdelki. Sama sem šla na predavanja HB, pa me niso prepričali in niti sestava na šejku ne. Priporočam karkoli drugega

clock-img

24.05.2011, 21:33

clock-img

matejchy

pencil-img

1500

lahko še prosim meni pošlješ ZS

< Sporočilo je popravil matejchy -- 24.5.2011 21:34:19 >


_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

clock-img

26.05.2011, 22:59

clock-img

dalin

pencil-img

1806

jaz sem pred leti poskusila s tem herbalife.pa sem se samo še bolj redilauser posted image .sem poklicala svojo svetovalko,pa je rekla da bomo nekaj drugega probala.sem ji rekla da ne mislim več špilat poskusnega zajčka,da sem že preveč zapravila za njihove izdelke in da ne mislim več toliko časa jemati herbalife,da bodo pogruntal kaj mi odgovarja


_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

03.06.2011, 14:46

clock-img

Ženkica

pencil-img

1075

Mene pa zanima, če je tukaj kakšna punca iz Lj., ki bi želela shujšat, pa ji manjka motivacije in pa predvsem družbe, za kakšno Šmarno goro, lahkoten tek po Rožniku, vadba v dvoranah, fitnesih odpade (tudi pozimi).
Razmišljam, da bi izoblikovala skupino deklet(predvsem mamice, ki imajo čas šele zvečer oz. pozno popoldne ko "podelajo" svoje malčke) , dobivale bi se npr. 3x na teden; malce skupinske vadbe, druženje za boljšo motivacijo pa itak vedno prav pride. Začetek bi bil tak na easy, potem
bi stopnjevale. Dobivale bi se tudi pozimi.................ne glede na vreme.
Že večkrat sem dobila vprašanja, kako shujšat ipd.; kakšen je čudežni recept; sama sem namreč shujšala za 33-kgjev in vse to že uspešno vzdržujem 10 let. Šport je itak postal pomemben del
v mojem življenju.
Ne verjamem v čudeže, niti v čudežne drage napitke, tablete ipd.; verjamem pa v močno voljo in motivacijo; to bi vam v resnici lahko ponudila.

Če je katera ZA, naj se javi.

Ženkica


clock-img

03.06.2011, 20:26

clock-img

Mipka

pencil-img

82

Tek vsak dan, pa malo pazit na prehrano pa bo vse rešeno. Meni je uspelo.

clock-img

19.06.2011, 22:26

clock-img

Aika77

pencil-img

61

Zdrava prehrana in dosti rekreacije.

clock-img

08.07.2011, 07:03

clock-img

Poka

pencil-img

1696

Ko slišim za Herbalife, me kr mine :)

Iz svoje izkušnje lahko povem, kaj je pomagalo meni. Trening dvakrat na dan in zdrava prehrana. Na žalost imam tak metabolizem, da mi ne pomaga nič drugega. Ene shujšajo s tekom, pri meni aerobne aktivnosti držijo težo stalno na istem, pa ko gledam zdaj svakinjo ko je že 40, je isto. Poleg tega se moram res striktno držat jedilnika - ne toliko jedilnika, itak je vseeno ali poješ 100 g solate ali 100 g kumar, bolj kot ne, na sladkarije je pa treba pozabit.

Jedilnik napisat in načrt treninga ni tako enostavno, da bi ga lahko kar tako pisal vsem povprek. Včasih sem jih pisala (ko sem imela še kak rezultat za pokazat :)) Je pa pri tem po mojem mnenju tako, da je ne internetu dosti člankov, ki pišejo o tem, treba se je držat določenih enostavnih pravil prehranjevanja in postopoma preit na to. Vsak si lahko sam sestavi tak načrt.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem