cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

kako vem da je sit

clock-img

20.08.2008, 17:12

clock-img

KRTR

pencil-img

134

ojla,

vem, da smo že nekje pisali o tem, ampak me vseemo zanima, koliko žlic mora pojesti 4 mesečnik, da vem da je sit? npr. kašico za malico?

lp
j

clock-img

20.08.2008, 17:21

clock-img

*andy*

pencil-img

10

To je odvisno od otroka,saj je vsak otrok drugačen.Eden bo sit že ko bo pojedu pol kašice,enmu pa niti cela nebo zadost.
moj user posted image  je včasih naenkrat pojedu 2 hkrati

clock-img

20.08.2008, 17:43

clock-img

Naja31

pencil-img

5653

Moja oba sta se pri 4ih mesecih samo dojila, tako da pojma nimam koliko žlic.
Pa saj sam pokaže da ima dovolj, a ne?

clock-img

20.08.2008, 18:15

clock-img

KRTR

pencil-img

134

nekje na tem forumu sem zasledila, da ste se celo pogovajale koliko žličk naj poje, nekako po starosti?


clock-img

20.08.2008, 19:41

clock-img

Tisana

pencil-img

1164

To je čisto odvisno od otroka do otroka - vsekakor mu na začetku vedno po GH ponudi še dojko oz. flaško, da se do sitega najé.



_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

clock-img

22.08.2008, 08:23

clock-img

**Petra**

pencil-img

1351

IZVIRNO SPOROČILO: KRTR

nekje na tem forumu sem zasledila, da ste se celo pogovajale koliko žličk naj poje, nekako po starosti?





Žličke niso merilo za starost - koliko naj bi pri določeni starosti otrok pojedel, saj vsak otrok drugače občuti sitost. Najbolje, da svojega user posted image opazuješ, ti bo že sam dal vedeti kdaj ima dost.

< Sporočilo je popravil **Petra** -- 22.8.2008 8:24:33 >

clock-img

22.08.2008, 19:24

clock-img

Anonimen

nekje na tem forumu sem zasledila, da ste se celo pogovajale koliko žličk naj poje, nekako po starosti?



Se nikoli nisem zasledila.
Poje kolikor poje, ce ne bo dovolj in bo lacen, bo itak jokal in ni variante, da ne bi dobil se. Meni je stetje zlic nepotrebno in bi me prej obremenjavalo, da vsakic ni pojedel predpisane norme (ker imajo tudi dojencki razlicen apetit od dneva do dneva) kot pomirjalo, da je pojedel dovolj.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem