cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

kako veš vse to??-HRANA

clock-img

17.06.2005, 20:56

clock-img

SU

pencil-img

919

Stari smo nekaj čez 2 meseca in polno dojim. Pa me vseeno že malce, vsake toliko, zagrabi panike... In sicer : kako bom vedela kdaj začeti z drugo hrano? S katero začeti? Koliko? ... ... ... Saj kar nekaj reči že vem ampak...ali ti kaj povejo na sistematskih? Kako ste vedele vse to??

clock-img

17.06.2005, 21:03

clock-img

total

pencil-img

4453

Tudi mene je to skrbelo,ampak na RR ti punce vse pomagajo:bravo:,tukaj sem dobila vse potrebne nasvete,tako da ti bomo pomagale ko boš rabila,le pogumno:)

clock-img

17.06.2005, 21:22

clock-img

SISI25

pencil-img

729

Jaz sem začela pri 6 mesecih, tako kot naj bi sedaj začeli. Začela sem pa s stvarmi, ki niso alergene in jih večina tudi z njimi začne, kot so jabolka, korenček...
Saj ti pa tudi tukaj punce pomagajo, tako da ni panike.

clock-img

17.06.2005, 22:27

clock-img

HuAnita

pencil-img

5576

isto kot total, pa kakšno (novejšo) knjigo v roke, revijo, vprašaj v posvetovalnici sestre, mamo...

clock-img

17.06.2005, 22:33

clock-img

ciciban

pencil-img

320

Mi smo zaceli pri stirih m.-banane,jabolka,korencek,ze pripravljene kasce-hipp....,potem pa vidis-ce nima nobenih tezav postopoma dodajas ostalo-pire,spinaca......

clock-img

17.06.2005, 23:07

clock-img

babylove

pencil-img

2473

Meni daje navodila pediater na rednih mesečnih pregledih, vmes pa še kaj na forumu povprašam.

clock-img

18.06.2005, 12:16

clock-img

puncica

pencil-img

9847

Jst sem večino zvedela na RR, pa v kaki reviji Paparica al kej podobnega, na sistematskem mi niso povedal ma baš ništa. Sicer pa ne vem jst sem delala kr po občutku:zmeden2:

clock-img

18.06.2005, 19:20

clock-img

Seven*

pencil-img

6206

Kaksno fajn knjigo si sposodi, kaj preberi, na RR vprasaj, pa bo.. Nic skrbet..

Pravila so sledeca:

1. otrok dobro drzi glavo. Samostojno.

2. pokaze veliko zanimanje za hrano s katero se ti hranis

3. ko mu das nekaj v usta ne porine vec refleksno zadeve ven (refleks izplazenja jezicka)

4. otrok mora biti star vsaj 6 mesecev, takrat je crevesje primerno zrelo, da sprejme ostalo hrano. Nekatere polno dojijo se dalj, ce otrok lepo napreduje..

clock-img

18.06.2005, 22:13

clock-img

bskrle

pencil-img

3409

Čisto preprosto, otrok se bo začel ponoči zbujati, pogosteje boš začela dojite, začel bo segati po hrani, pa tudi patronažna pride okoli 5. meseca

clock-img

22.06.2005, 11:54

clock-img

SU

pencil-img

919

Saj vem, da se bomo, ko bo treba "naštimali" in obvladali vse skupaj... Ampak zdaj imam pa tako "zmedo" v glavi.:ups:;) Hvala za nasvete. Se malce zanašam tudi na RR, ker ste mi punce že večkrat pomagale z nasveti!;) LP, Saša

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem