cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

kako učinkovito in hitro učvrstiti telo?

clock-img

01.03.2008, 15:25

clock-img

Anonimen

Nisem pretežka, med tednom skoraj vsak dan ali tečem ali kolesarim in zraven delam še 20 minut pilatesa, skupno od 45 do 90 minut vadbe dnevno (razen vikendov). Prehranjujem se zdravo upošetevajoč Montignaca (razen kakšna sladkarija)...pa se mi zdi da kljub temu z mene vse visi na riti in stegnih. Trup imam kar ok, roke čvrste, ampak noge in zadnjica ssta pa ...kot da ta del telesa ni moj user posted image ...Sej ne rečem, da nimam slabe postave, ampak čvrste pa nimam in si jo želim imeti.

Ali se slučajno katera ukvarja s športom oz. se toliko spozna, da bi mi lahko svetovala kaj mi je storiti, kako izboljšati vaje....da bi si bolj učvrstila zadnjico in stegna.

Prosim?user posted image

clock-img

01.03.2008, 17:28

clock-img

nuala

pencil-img

1653

Hja, jaz vem za nekaj vaj, ki so enostavne in zelo učinkovite. samo kaj, ko ti jih na daleč ne znam opisat. Si kdaj hodila v fitnes ali na aerobiko? Če si, boš vedela, kaj mislim.
1. Pravilni počepi ( 2 ali 3x po 20 ), na koncu pa minutka smuk preže
2. Korak naprej ( izkorak ) z pol literskimi flaškami vode 2x20
3. Greš na vse štiri tako da klečiš, pa nogi izmenično steguješ nazaj 2x20
4. Stopnice, stopnice, stopnice

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

clock-img

01.03.2008, 17:30

clock-img

nuala

pencil-img

1653

Uh, kolebnico sem pozabila. Izmenično obe nogi, ena noga, druga noga, vsaj 30x naenkrat.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

clock-img

01.03.2008, 19:17

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: nuala

Hja, jaz vem za nekaj vaj, ki so enostavne in zelo učinkovite. samo kaj, ko ti jih na daleč ne znam opisat. Si kdaj hodila v fitnes ali na aerobiko? Če si, boš vedela, kaj mislim.
1. Pravilni počepi ( 2 ali 3x po 20 ), na koncu pa minutka smuk preže
2. Korak naprej ( izkorak ) z pol literskimi flaškami vode 2x20
3. Greš na vse štiri tako da klečiš, pa nogi izmenično steguješ nazaj 2x20
4. Stopnice, stopnice, stopnice



ja, si čisto predstavljam (sem  hodila na aerobiko in na fitnes)

Bom poskusila še s temi vajami...čeprav se pa bojim, da, glede na to koliko vaj že tako ali tako naredim, pa ni tapravih rezultatov, da nimam morebiti le odvečnega maščevja? user posted image

Kako oz. kje bi mi lahko izmerili % maščevja v telesu?user posted image

clock-img

01.03.2008, 19:22

clock-img

petja

pencil-img

998

IZVIRNO SPOROČILO: caffee

Kako oz. kje bi mi lahko izmerili % maščevja v telesu?user posted image



V fitnesu!

Sicer so pa počepi res zelo primerna zadeva, pa mogoče vaje za noge s pomočjo elastičnih trakov, ki delajo "upor". Me smo jih na pilatesu uporabljale, so različnih barv, kar pomeni različno težavnost.

_____________________________

Lp, petja

clock-img

01.03.2008, 19:32

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: petja

IZVIRNO SPOROČILO: caffee

Kako oz. kje bi mi lahko izmerili % maščevja v telesu?user posted image



V fitnesu!

Sicer so pa počepi res zelo primerna zadeva, pa mogoče vaje za noge s pomočjo elastičnih trakov, ki delajo "upor". Me smo jih na pilatesu uporabljale, so različnih barv, kar pomeni različno težavnost.



ma, tista tehtnica ki je tam v fitnesu je bolj lari ferari user posted image Tisto povprečje, ki ga izračuna na podlagi mojih kilogramov, velikosti in starosti in na podlagi povprečja v moji starostni skupini mi ne daje ravno prepričljivega in realnega rezultata...Sicer je že 3 leta odkar sem si nazadnje merila...

A ne obstaja neka posebna meritev maščevja v telesu - tehtanje v vodi al kako že (kar se mi zdi še najbolj realno in logično, saj maščoba na vodi plava) ne vem...sem mislila, da katera ve kaj več user posted image

clock-img

01.03.2008, 19:35

clock-img

petja

pencil-img

998

Nisem mislila tehtnico, ampak tisto "ščipalko", s katero so nam v šoli merili maščobo. Te na različnih koncih telesu ščipnejo v kožo.

_____________________________

Lp, petja

clock-img

01.03.2008, 19:44

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: petja

Nisem mislila tehtnico, ampak tisto "ščipalko", s katero so nam v šoli merili maščobo. Te na različnih koncih telesu ščipnejo v kožo.



uf..ja, to so mi pa nazadnje v OŠ merili user posted image

Bom ob naslednji priložnosti vprašala, če sploh imajouser posted image

clock-img

01.03.2008, 19:47

clock-img

petja

pencil-img

998

Sej men tut, ampak po moje je ta predpotopna zadeva vseeno najbolj zanesljiva zadeva. Pejt si v OŠ sposodit user posted image .

_____________________________

Lp, petja

clock-img

02.03.2008, 18:47

clock-img

Olivija

pencil-img

2194

Koliko časa pa že tako redno telovadiš? Mogoče je preteklo premalo časa za kakšne bolj konkretne rezultate.

Pri meni je tako, da grem na vsake 2 dni tečt za ca. 30 min. ali pa na orbitrek s ciljem, da se stanje ne poslabša. user posted image In tako tudi je, kar meni zdaj trenutno popolnoma zadostuje.

Pprobaj vaje "Callanetics" - meni so se zdele zelo učinkovite, res pa, da sem jih izvajala pri 21.  in so mogoče zaradi tega tako fajn učnikovale.



< Sporočilo je popravil Olivija -- 2.3.2008 18:48:29 >

clock-img

04.03.2008, 14:52

clock-img

gojska

pencil-img

1128

caffee tole zelo pohvalijo


http://www.deval.si/Studio_Hypoxi_Trzin.asp

clock-img

04.03.2008, 19:48

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: gojska

caffee tole zelo pohvalijo


http://www.deval.si/Studio_Hypoxi_Trzin.asp



ja, ga imamo pri nas na Bledu tudi, ampak sem parkrat klicala na njihovo številko - se ni nihče javil in jih kontaktirala prek maila - pa ni bilo odgovora. Me pa zanima koliko ta reč staneuser posted image Sem tudi Taniko spraševala (ona je bila na terapiji) pa mi ni (želela, hotela, mogla,..user posted image ) povedati cene.

clock-img

04.03.2008, 20:39

clock-img

Lianna

pencil-img

1694

Meni pilates pomaga. Samo moraš vaje izvajati pravilno. Jaz hodim kar na organizirano vadbo pilatesa, ker nas tam ves čas opozarjajo, da vaje izvajamo pravilno.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem