cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

kako spravit trebuh dol?

clock-img

15.10.2008, 17:54

clock-img

BRINA J.

pencil-img

30

No, moj večni problem je trebuh , blazinice okrog trebuha in prsa. Kako zmanjšat obseg tam , s kako telovadbo in kako prehramo?Imam 75kg, rada bi pa shujšala vsaj 7kg, saj mi uspe spravit 2kg dol, pol pa jih dobim nazaj. Prosim vas za učinkovite nasvete.

clock-img

15.10.2008, 18:37

clock-img

*Uršula*

pencil-img

237

za trebug pa samo trebušnjaki pa še enkrat trebušnjaki. Pred nekaj leti sem mela iste probleme , potem sem pa uvedla ločevalno dieto, in sem se znebil trbuh pa še kaj zraven. od takrat imam približno isto kg in sem čist zadovolna.

clock-img

15.10.2008, 18:42

clock-img

puppa

pencil-img

373

Trebušnjaki men niso pomagali pa prav nič. Sem jih eno leto delal po 60 na dan vsak dan ene 3 al 4 mesece. A misliš, da se je kje poznalo?
NIKJER.

Še najbolj mi je pomagal tek (ja sej vem, čudno se sliši, ampak je res), ker je preoblikoval celotno moje telo in me tudi trebušček ne sekira več toliko kot včasih.

clock-img

15.10.2008, 18:51

clock-img

poli*

pencil-img

2407

Blazinice s trebuha se znebiš, če shujšaš nekaj kg. Trebušnjaki bodo poskrbeli samo za lepši videz trebuha (čvrst in bolj raven) in ne za šlaufke.

clock-img

15.10.2008, 21:10

clock-img

blaža

pencil-img

8795

Pred tremi tedni sem končala 90 dnevno ločevalno in sem šla dol 10 kil in jih imam sedaj 58. Tudi trebušček se je opazno zmanjšal, da bo lepše stal, pa se trudim na ab king proju in orbitreku.

clock-img

15.10.2008, 23:06

clock-img

kaya2007

pencil-img

3944

Še najbolj mi je pomagal tek (ja sej vem, čudno se sliši, ampak je res), ker je preoblikoval celotno moje telo in me tudi trebušček ne sekira več toliko kot včasih.



nič se čudno ne sliši, maščoba s trebuha gre stran le s tekom ali kakšno drugo kardio vajo, zraven je treba delati trebušnjake za učvrstitev, pa malo na hrano popazit (ne preveč ogljikovih hidratov, sladkorja..).
madona, v teoriji mi je vse jasno user posted image

clock-img

15.10.2008, 23:26

clock-img

timoteja

pencil-img

524

Puppa, sorry, tole pa ne verjamem, da si jih delala toliko, tako dolgo časa, pa se ni nikjer poznalo. Meni se pozna, če jih delam en teden po enih 30 na dan oz. večer.

clock-img

16.10.2008, 08:33

clock-img

muška

pencil-img

3223

Jaz bom pa rekla plavanje, plavanje, plavanje. Pri plavanju dela celo telo, tako da se hitro porazporediš! Jaz sem danes začela z ločevalno, ker sem pridobila 5 kg, žlauh imam tak okrog vampa, da me je sram. S plavanjem pa pričnem, ko me nehajo ledvice bolet, upam, da bo to že jutri !

clock-img

16.10.2008, 08:48

clock-img

puppa

pencil-img

373

IZVIRNO SPOROČILO: timoteja

Puppa, sorry, tole pa ne verjamem, da si jih delala toliko, tako dolgo časa, pa se ni nikjer poznalo. Meni se pozna, če jih delam en teden po enih 30 na dan oz. večer.



Lej, verjameš kar hočeš. Jaz pa sem (žal) to izkusila na svoji koži. Tako da bo kar res.

Je pa res da sem se blazinic okol popkauser posted image  znebila ko sem shujšala za 10 kg. Še vedno sem mela trebušček, ker pač nisem trenirala mišic tam naokoli, ampak OPAZNO manj kot prej. Ampak zadnje čase sem  mal pozabila na prehrano, pa se kljub gibanju nabira špehec... jah... na trebuhu kje pa drugje.

Pač, ene majo veliko rit, jaz pa bom celo življenje mela bušija. Pač, tako je....

clock-img

16.10.2008, 09:02

clock-img

puncica

pencil-img

9847

se mi ne da več nonostpo eno in isto pisat mal poišč pa najdeš super nasvete, če pa še vedno ne najdeš pa ti jaz poiščem, ker pisat se mi pa res ne da več, ker me itak noben ne bere kaj mam za povedat.

moje mnenje: brez muje se še čevelj ne obuje

zdej si pa razlagaj kakor hočeš. user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

clock-img

16.10.2008, 09:04

clock-img

puncica

pencil-img

9847

IZVIRNO SPOROČILO: puppa

Trebušnjaki men niso pomagali pa prav nič. Sem jih eno leto delal po 60 na dan vsak dan ene 3 al 4 mesece. A misliš, da se je kje poznalo?
NIKJER.



premalo treušnjakov in ja samo s trebušnjaki ne dobiš lepega trebuha, treba je še kaj več, zdrava prehrana in cardio vaje REDNO!

Sama delam trebušne na nasledn način (3× na teden):
20 za zgornje t. mišice
20 za stranske levo in desno
60 za spodnje (3 različne vaje)
20 za zgornje in spodnje
pa še kombinacija rit+trebuh
Ja pa redno sem do prejšnga tedna (ta teden mam pauzo zarad menstre) laufala 3× na teden po 40 min.
Trebuh se počasi približuje idealu oz. takega kot ga imam danes še nisem imela, delam pa tako že 5 mescev.


< Sporočilo je popravil puncica -- 16.10.2008 9:08:01 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

clock-img

16.10.2008, 09:39

clock-img

5ra_28

pencil-img

1046

Po domače ''špehec'' pokuri le kardio vadba. Šele nato začneš z utrjevanjem mišic (trebušnjaki). Če začneš z trebušnjaki, namesto s kardio vadbo, bodo spodaj mišice trde, zgoraj pa bo še vedno ''obloga''.


_____________________________

Končno smo trije:)

clock-img

16.10.2008, 09:46

clock-img

mojamura

pencil-img

5505


IZVIRNO SPOROČILO: BRINA J.

No, moj večni problem je trebuh , blazinice okrog trebuha in prsa. Kako zmanjšat obseg tam , s kako telovadbo in kako prehramo?Imam 75kg, rada bi pa shujšala vsaj 7kg, saj mi uspe spravit 2kg dol, pol pa jih dobim nazaj. Prosim vas za učinkovite nasvete.




Abs strats in the kitchen!

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

16.10.2008, 12:17

clock-img

puppa

pencil-img

373

IZVIRNO SPOROČILO: 5ra_28

Po domače ''špehec'' pokuri le kardio vadba. Šele nato začneš z utrjevanjem mišic (trebušnjaki). Če začneš z trebušnjaki, namesto s kardio vadbo, bodo spodaj mišice trde, zgoraj pa bo še vedno ''obloga''.



In kaj je kardio vadba?

Puncica, jaz sicer redko zaidem sem, ampak danes sem pa prebrala kar si napisala. Sam žal ne vem kake so vaje za zgornje, pa spodnje, pa leve pa desne trebušne mišice.
Ampak ni panike, bom že našla na netu.

user posted image

clock-img

16.10.2008, 12:26

clock-img

5ra_28

pencil-img

1046

IZVIRNO SPOROČILO: puppa

IZVIRNO SPOROČILO: 5ra_28

Po domače ''špehec'' pokuri le kardio vadba. Šele nato začneš z utrjevanjem mišic (trebušnjaki). Če začneš z trebušnjaki, namesto s kardio vadbo, bodo spodaj mišice trde, zgoraj pa bo še vedno ''obloga''.



In kaj je kardio vadba?



Kardio vadba je kurjenje maščob, kot so tek, steper, in podobne naprave kjer je poudarek na potenju, ne pa na tistih napravah in TV shopa in podobnih, da vadiš mišice in kao gledaš TV zraven, pa kao 'brez napora hujšaš'. TO NE. Ker kot je ena napisala, brez muje se še čevelj ne obuje.

Kar se pa tiče različnih trebušnjakov, pa se vleži na tla, pa različno trup, na stran, sam mal, mal višje, pa noge v zrak in podobno, pa boš videla, da te trebušne mišice na različnih mestih bolijo. Ker trebušne mišice so različne (diagonalne, zgornje, spodnje itd..)

_____________________________

Končno smo trije:)

clock-img

16.10.2008, 12:29

clock-img

puppa

pencil-img

373

Hvala za razlago meni nevedniciuser posted image

clock-img

16.10.2008, 13:43

clock-img

kokoska007

pencil-img

238

IZVIRNO SPOROČILO: BRINA J.

No, moj večni problem je trebuh , blazinice okrog trebuha



PILATES - ker učvrsti trebušne mišice, ves čas vadbe se pravilno diha in ima napet trebuh. če to delaš 2x tedensko je kar učinkovito. poleg tega se lepo držiš tudi v avtu med vožnjo, pa za mizo....

ampak od pilatesa ne boš shujšala. za shujšanje je zg. opisana kardio vadba.

< Sporočilo je popravil kokoska007 -- 16.10.2008 13:47:00 >

clock-img

16.10.2008, 14:50

clock-img

puncica

pencil-img

9847

IZVIRNO SPOROČILO: 5ra_28

IZVIRNO SPOROČILO: puppa

IZVIRNO SPOROČILO: 5ra_28

Po domače ''špehec'' pokuri le kardio vadba. Šele nato začneš z utrjevanjem mišic (trebušnjaki). Če začneš z trebušnjaki, namesto s kardio vadbo, bodo spodaj mišice trde, zgoraj pa bo še vedno ''obloga''.



In kaj je kardio vadba?



Kardio vadba je kurjenje maščob, kot so tek, steper, in podobne naprave kjer je poudarek na potenju, ne pa na tistih napravah in TV shopa in podobnih, da vadiš mišice in kao gledaš TV zraven, pa kao 'brez napora hujšaš'. TO NE. Ker kot je ena napisala, brez muje se še čevelj ne obuje.



Se strinjam kot sem tudi rekla da je poleg trebušnih treba delat kardiovaje to so vaje kjer se ti srčni utrip poveča (kolesarjenje, laufanje, različne mašine kot so orbitrek, tekaška steza, una mašina za veslat ko jo imajo v fitnesih, skakanje s kolebnico, lovljenje otrok user posted image , utrip mora biti v rangu 65-85% maksimalnega srčnega utripa: max. srčni utrip = 210 - (starost x 0,65) To pomeni da ko laufaš orbitrekaš,... se lahko še normalno pogovarjaš in nisi totalno zadihana. Takrat se kurijo maščobe in da trebuh oblikuješ je potrebno skurit maščobe zraven utrdit mišice in se pravilno prehranjevat in to je po moje edini in pravilni način.

Vaje za trebušne mišice je pa dala Jančika gor evo tukaj: KLIK


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem